پیش بازی دیدار رئال مادرید و گرانادا

پیش بازی دیدار رئال مادرید و گرانادا

زمان برگزاری:11/9/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: پابلو گونزالس

هفته پانزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

رئال مادرید:

بهترین ورژن کهکشانی ها

پیش بازی دیدار رئال مادرید و گرانادا

بازی های اخیر رئال مادرید

بدون شک رئال مادرید با هدایت کارلوانجلوتی در این فصل یکی از جذاب ترین تیم های اروپا است، کهکشانی ها با درخشش بازیکنان جوان خود مسابقات را یکی پس از دیگری با پیروزی پشت سر میگذارند و باعث شادمانی فلورنتینو پرز مالک رئال مادرید شده است، پرز از نتایج فصل رئال مادرید بسیار خوشحال است و به نقل از روزنامه های اسپانیا، به زودی قرارداد کارلو انجلوتی با رئال مادرید تمدید خواهد شد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 4-2 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو،بلینگهام،خوسلو و نیکوپاز به ثمر رسیده است.نیکو پاز با گلزنی در این دیدار، با 19 سال سن جوان ترین گلزن کهکشانی ها در فصل جاری لقب گرفته است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 14 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 35 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 11 پیروزی, دو تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است و جود بلینگهام با 11 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 9 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت شش کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میزبان تیم گرانادا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال امیدوار هستند دوازدهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و صدر جدول را برای خود حفظ کنند.

گرانادا:

در مسیر بازگشت!

بازی های اخیر گرانادا

گرانادا با هدایت پاکو لوپز در فصل گذشته موفق به قهرمانی در سطح دوم اسپانیا شد و مجدد به لالیگا بازگشت اما نتایج ضعیف در این فصل آنها را در مسیر سقوط قرار داده است. گرانادا در اصل عملکرد خوبی نداشته است و از اخرین پیروزی آنها در لالیگا 11 هفته میگذرد!. گرانادا در این فصل تنها یک پیروزی بدست اورده است و با حفظ روند فعلی آنها کاندید اصلی سقوط به سطح پایین تر هستند.

گرانادا در اخرین دیدار خود به مصاف دپورتیوو آلاوز رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل گرانادا در این دیدار توسط اوزینی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام گرانادا

گرانادا در 14 دیدار فصل جدید عملکرد خوبی نداشته است. 9 شکست، 1 پیروزی و 4 تساوی حاصل تلاش شاگردان لوپز بوده است. گرانادا با کسب 7 امتیاز در انتهای جدول و رتبه 19 قرار گرفته است.

گرانادا در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است. گرانادا در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده است و پس از المریا بدترین خط دفاع را در اختیار دارد، گرانادا در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

گرانادا در این هفته رقابت های لالیگا اسپانیا، در یک دیدار حساس و دشوار میهمان رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران گرانادا امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شگفتی ساز هفته فوتبال اسپانیا لقب بگیرند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.!

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_آلابا_مندی_کارواخال_سبایوس_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و براهیم دیاز

غایبین

شوامنی_کورتوا_میلیتائو_مودریچ_مندی_گولر_کاماوینگا_وینیسیوس

ترکیب احتمالی گرانادا 4-4-2

فریرا_مانافا_میگوئل_تورنته_نوا_ملندو_ویلار_گومبائو_فرناندز_اوزونی و لوکاس بویه

غایبین

روبیو_البرتو_وایخو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم 18 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم رئال 17 پیروزی و سهم گرانادا 1‌ پیروزی بوده است. اخرین پیروزی گرانادا مقابل رئال مادرید در سال 2013 بوده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P