پیش بازی دیدار رئال مارید و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار رئال مارید و بایرن مونیخ

زمان برگزاری: 19/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: سیمون مارسینیاک

نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید اسپانیا:

فاصله تا فینال؛ تنها یک پیروزی

پیش بازی دیدار رئال مارید و بایرن مونیخ

بازی های اخیر رئال مادرید اسپانیا

قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان میتواند فصل شیرین، کهکشانی هارا رویایی تمام کند. پیروزی هفته گذشته در لالیگا و شکست بارسلونا، قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا را قطعی کرده است تا شاگردان کارلوآنچلوتی با روحیه بالاتر خود را آماده مصاف با بایرن مونیخ کنند. رئال مادرید در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است و در طول فصل، تنها مقابل اتلتیکو مادرید شکست خورده است!. کارلوآنچلوتی برای تبدیل شدن به پرافتخار ترین سرمربی تاریخ رئال به دو قهرمانی نیاز دارد و هواداران رئال مادرید امیدوار هستند یکی از آنها، قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان باشد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط براهیم،بلینگهام و خوسلو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی و 4 تساوی بدست اورده است و بدون شکست خود را به مرحله نیمه نهایی رسانده است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 24 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و به فینال مسابقات صعود کنند.

بایرن مونیخ آلمان:

میخواهم زنده بمانم!

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در ماه های اخیر وارد یک بحران تاریخی شده است و مدیران باشگاه بدنبال یک فرمول بیرون آمدن از بحران هستند!. پس از اخراج ناگلزمن و ورود توماس توخل باشگاه بایرن مونیخ روز های سخت و فراموش نشدنی پشت سر میگذارد و باشگاه بایرن در ماه های اخیر، جانشین مناسبی برای توخل در فصل اینده پیدا نکرده است و در جدید ترین اخبار فوتبال المان، آنها به سراغ اریک تن هاگ سرمربی ناموفق منچستریونایتد رفته اند!. فصل برای بایرن مونیخ و هری کین بدون جام در حال اتمام است، هری کین فوق ستاره انگلیسی تیم بایرن مونیخ علیرغم 44 گل در 44 مسابقه برای بایرن مونیخ، سه جام(سوپرکاپ،حذفی و بوندسلیگا) را از دست داده است و برای اولین جام تاریخ خود، تنها لیگ قهرمانان را در پیش دارد!

احتمال معاوضه توخل،تن‌هاخ قوت گرفت

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت در بوندسلیگا المان رفت و با نتیجه 3-1 در این مسابقه شکست خورده است!. تنها گل بایرن در این دیدار توسط هری کین از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی، 1 شکست و 3 تساوی بدست اورده است و خود را به نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم بایرن مونیخ در خط حمله به رهبری هری کین 20 گل به ثمر رسانده است, تیم بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده است. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو کشور اسپانیا است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، نتایج ضعیف خود در فصل جاری را فراموش کنند و به فینال مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_دایر_دیویس_کیمیش_لایمر_گورتسکا_سانه_مولر_موسیالا و هری کین

غایبین

بوناسار_ساشابویی_کومان_گویررو

دیدار های رو در رو

در 17 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 9 پیروزی و سهم بایرن مونیخ نیز 4 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 8 دیدار اخیر (رسمی) دو تیم رئال مادرید هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P