پیش بازی دیدار رایووایکانو‌ و رئال مادرید

پیش بازی دیدار رایووایکانو‌ و رئال مادرید

زمان برگزاری:29/11/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: دی وایکاس

داور مسابقه: الخاندرو رویز

هفته بیست و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا

رایووایکانو:

سراشیبی سقوط

پیش بازی دیدار رایووایکانو‌ و رئال مادرید

بازی های اخیر رایووایکانو

رایووایکانو فصل جاری لیگ را با هدایت فرانچسکو رودریگوئز آغاز کرد اما نتایج ضعیف سرمربی 45 ساله اسبق الچه، مدیران باشگاه رایووایکانو را به فکر تغییر سرمربی انداخت. شکست هفته گذشته رایووایکانو تیر خلاص را بر پیکر رودریگوئز شکلیک کرد و اینیکو مارتینز به عنوان سرمربی جدید رایووایکانو معرفی شد. رایووایکانو در 14 دیدار اخیر خود در لالیگا اسپانیا تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و با سرعت به سوت انتهای جدول در حال حرکت است.

رایووایکانو در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تنها گل رایووایکانو در این دیدار توسط الوارو گارسیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رایووایکانو

رایووایکانو در 24 مسابقه خود, 5 پیروزی،10 شکست و 9 تساوی به دست آورده است و با کسب 24 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.

رایووایکانو در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است, رایووایکانو در خط دفاع 32 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت 9 کلین شیت شده در لالیگا اسپانیا است.

بازی پیشرو

رایووایکانو در این هفته میزبان رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رایووایکانو امیدوار هستند با سرمربی جدید خود رئال مادرید را متوقف کنند و خود را به میانه جدول برسانند.

رئال مادرید:

توفیق اجباری!

بازی های اخیر رئال مادرید

مصدومیت های پر تعداد در رئال مادرید باعث شکوفایی بازیکنان نیمکت نشین در این تیم شده است. رئال مادرید در فصل جاری با بحران مصدومیت دست و پنجه نرم میکند و در جدید ترین مصدومیت، کهکشانی ها بلینگهام و رودیگر را از دست داده اند اما درخشش شوامنی در قلب دفاع و براهیم دیاز در خط حمله هواداران رئال مادرید و فوتبالدوستان سراسر دنیا را شگفت زده کرده است. شوامنی با درخشش در پست مدافع مرکزی مدیران این باشگاه را از پرداخت هزینه برای خرید مدافع معاف کرده است. رئال مادرید با پیروزی برابر رقیب شماره یک خود در لالیگا صدر جدول را برای خود حفظ کرده است و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، کهکشانی ها قبل از پایان لیگ جشن قهرمانی را برپا خواهند کرد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال مارید در این دیدار توسط براهیم دیاز به ثمر رسیده است. ستاره این مسابقه لونین سنگربان رئال مادرید بود و با 9 مهار موفق نقش پر رنگی در پیروزی کهکشانی ها داشت.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 24 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 61 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 19 پیروزی, 4 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 52 گل به ثمر رسانده است و در کنار خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌ را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 15 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 12 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم رایووایکانو در ورزشگاه دی وایکس است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اختلاف امتیاز خود با خیرونا را موقتا به عدد 8 در صدر جدول افزایش دهند.

ترکیب احتمالی رایووایکانو 4-3-3

دیمیتروفسکی_بالیئو_لجئنه_مومین_اسپینو_پالازون_اسمائیل‌سیسه_والنتین_لوپز_گارسیا و رائول دتوماس

غایبین

چاواریا(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_شوامنی_ناچو_گارسیا_کارواخال_مودریچ_کروس_والورده_رودریگو_براهیم و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_رودیگر_مندی_بلینگهام

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رایو وایکانو 2 و سهم رئال مادرید نیز 17 پیروزی بوده است، 1 دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است. رئال مادرید در پنج دیدار اخیر خود مقابل رایووایکانو شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P