پیش بازی دیدار ردبول سالزبورگ و چلسی

پیش بازی دیدار ردبول سالزبورگ و چلسی

پیش بازی دیدار ردبول سالزبورگ و چلسی

__ __ __ __ __

ردبول سالزبورگ:

تنها تیم بدون شکست گروه E به دنبال صعود

 

بازی های اخیر ردبول سالزربورگ

سالزربورگ اتریش نامی آشنا برای تیم های استعداد یاب اروپا است و در سال های اخیر بازیکنان زیادی به تیم های سرشناس اروپا واگذار کرده است.

سالزربورگ در 17 بازی اخیر خود در لیگ اتریش و لیگ قهرمانان اروپا هرگز شکست نخورده است و اخرین دیدار خود در بوندسلیگا اتریش را با تساوی بدون گل به اتمام رسانده است.

امار و ارقام ردبول سالزبورگ

سالزربورگ در لیگ قهرمانان هرگز شکست نخوده است و موفق به کسب 1 پیروزی و 3 تساوی شده است و با 6 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد.

سالزربورگ در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و در تمامی بازی های خود موفق به گلزنی شده است، در خط دفاع سالزبورگ 3 گل دریافت کرده است و تنها موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سالزربورگ میزبان چلسی در ردبول آرنا است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به رتبه اول صعود کنند و امیدوار به صعود تیم محبوبشان باشند.

 

چلسی:

چلسی
چلسی

برد های پیاپی پاتر با تساوی عوض شده است

 

بازی های اخیر چلسی

تیم چلسی که موفق به کسب 5 پیروزی متوالی شده بود در دو دیدار اخیر خود موفق به کسب پیروزی نشده است و دو تساوی به دست اورده است.

دراخرین بازی این تیم در خانه خود به مصاف منچستر یونایتد رفت و با گل جورجینیو از روی نقطه پنالتی در آستانه برد قرار گرفت اما در ثانیه های اخر بازی برد را با تساوی عوض کرد و به نتیجه 1-1 رضایت داد.

امار و ارقام چلسی

چلسی در لیگ قهرمانان با دو پیروزی برابر میلان صدرنشین لیگ شد و امیدوار به صعود شد، چلسی 2 پیروزی 1تساوی و 1 شکست به دست آورده است و با 7 امتیاز در رتبه اول.

چلسی در خط حمله موفق به زدن 6 گل شده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد و در خط دفاع نیز با 2 گل خورده بهترین خط دفاع گروه است و دو کلین شیت به دست اورده است.

بازی پیشرو

چلسی در جنگ صدرنشینی به مصاف ردبول سالزربورگ در اتریش میرود، یکی از مهم ترین بازی های این هفته لیگ اروپا در ورزشگاه ردبول آرنا خواهد بود، چلسی در صورت پیروزی میتواند صعود خود را قطعی کند اما در صورت شکست کار این تیم سخت خواهد شد.

 

ترکیب احتمالی ردبول سالزربورگ 4-3-1-2

کوهن_ددیچ_سولت_پاولویچ_اولمر_سیوالد_دوهات_کجارگارد_سوچیچ_اوکافورو بنجامین سسکو

 

غایبین

فرناندو_اومورجی_کویتا_دیاکیته_کاپالدو_کامری

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-4-1-3

کپا_کویتا_سیلوا_چالوبا_چیلول_لوفتوس چیک_ جورجینیو_گلاگر_مانت_استرلینگ و کای هاورتز

غایبین

فوفانا_ریس جیمز_انگولو کانته_ کولیبالی(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

تنها دیدار رسمی رودرو دو تیم بازی رفت مرحله گروهی بود که با تساوی 1-1 به اتمام رسید، دو تیم یک بازی دوستانه نیز برگزار کردند که با برتری 5-3 چلسی به اتمام رسیده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی چلسی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ردبول سالزبورگ و چلسی
P