پیش بازی دیدار رم و لاتزیو

پیش بازی دیدار رم و لاتزیو

زمان برگزاری:18/1/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: المپیکو

داور مسابقه:‌مارکو گوئدا

هفته سی‌و یک رقابت های سری آ ایتالیا

آاس رم:

گرگ ها بدنبال خلق شگفتی!

پیش بازی دیدار رم و لاتزیو

بازی های اخیر آاس رم

اخراج مورینیو از تیم رم باعث شد مدیران تیم رو به دلیل نبود زمان مناسب به سراغ اسطوره تیم رم، دنیله دروسی به عنوان گزینه موقت بروند. نتایج درخشان رم با هدایت دروسی رم را تبدیل به یکی از جذاب ترین تیم های ماه های اخیر سری آ کرده است و هواداران رم رضایت کامل از نتایج تیم دارند. رم با هدایت دروسی تنها در دو مسابقه شکست خورده است و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ اروپا به حساب می آید!. رم برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا نیازمند یک شگفتی بزرگ است، نتایج خوب بولونیا در سری آ، کار رم برای حضور در رتبه چهارم سخت کرده است اما هواداران امیدور هستند در هفته های پایانی اختلاف 5 امتیازی را جبران کنند.

رم در اخرین دیدار خود به مصاف لچه رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی دست پیدا کرده است. رم در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است. درخشش سنگربان گرگ ها مانع شکست آنها شده است!.

امار و ارقام آاس رم

رم در این فصل موفق به کسب 15 پیروزی،8 شکست و 7 تساوی شده است و با کسب 29 52 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

رم در خط حمله 55 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم دیبالا با 12 گل است، رم در خط دفاع 35 گل دریافت کرده است, تیم رم در 9 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم رم در این هفته میزبان تیم لاتزیو در شهرآورد پایتخت است، هواداران رم امیدوار هستند با یک پیروزی مهم در این هفته خود را به تیم های بالانشین جدول نزدیک تر و فاصله پیش آمده را جبران کنند.

لاتزیو:

عقاب ها با سرمربی جدید

بازی های اخیر لاتزیو

پس از اخراج ساری از هدایت لاتزیو، مدیران لاتزیو به سراغ ایگور تودور سرمربی اسبق هلاس ورونا و مارسی فرانسه رفتند و موفق به جذب سرمربی 45 ساله و کروات شدند. ایگور تودور در سالیان اخیر نتایج خوبی بدست اورده است و هواداران لاتزیو امیدوار هستند در فصل اینده نتایج خوبی با سرمربی کروات و جدید خود بدست اورند. تودور کار خود روی نیمکت لاتزیو را با پیروزی برابر یوونتوس در سری آ و شکست برابر یوونتوس در جام حذفی آغاز کرده است!. لاتزیو فصل جاری با هدایت ساری عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و عقاب های ایتالیا شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارند!.

لاتزیو دراخرین دیدار خود به مصاف یوونتوس در مسابقه رفت جام حذفی ایتالیا رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورده است. لاتزیو در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و بدون ضربه درون چارچوب مسابقه را به اتمام رسانده است!.

امار و ارقام لاتزیو

لاتزیو در فصل جاری موفق به کسب 14 پیروزی، 12 شکست و 4 تساوی شده است و با کسب 46 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

لاتزیو در خط حمله 37 گل به ثمررسانده است، در خط دفاع نیز تیم لاتزیو 33 گل دریافت کرده است. ایوان پراودل سنگربان ایتالیایی تیم لاتزیو در 10 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه هشتم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته مسابقات سری آ ایتالیا، میهمان تیم رم در دربی دلاکاپیتاله کشور ایتالیا است. هواداران لاتزیو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خود با تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی اس رم 4-3-2-1

اسویلار_لورنته_مانچینی_زلیک_آنجلینو_کریستانته_پارادس_پلگرینی_الشراوی_دیبالا و روملو لوکاکو

غایبین

اندیکا_آزمون

ترکیب احتمالی لاتزیو 3-4-2-1

مانداز_رومانیولی_کاساله_ماروسیچ_فوئنتس_آلبرتو_گوئندوزی_کاتالدی_ایموبیله_کامادا و فلیپه اندرسون

غایبین

پراودل_لازاری_زاکانی_روولا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم رم 8 و سهم تیم لاتزیو نیز 8 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار شهراورد اخیر تیم لاتزیو در سه دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رم

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P