پیش بازی دیدار رم و لورکوزن

پیش بازی دیدار رم و لورکوزن

پیش بازی دیدار رم و لورکوزن

___ ___ ___ ___

آس رم:

اخرین امید مورینیو برای کسب سهمیه

 

 

بازی های اخیر آس رم

دومین فصل حضور اقای خاص میتواند روی نیمکت گرگ ها شیرین تر از فصل گذشته باشد، مورینیو در فصل گذشته موفق شد رم را به قهرمانی لیگ کنفرانس های اروپا برساند و اولین قهرمان جام جدید لقب بگیرد، در این فصل شرایط برای پایتخت نشین ها بهتر پیش‌رفت و آنها در نیمه نهایی لیگ اروپا قرار دارند. دومین قهرمانی متوالی در اروپا میتواند اسم مورینیو را تا ابد سر زبان ها در شهر رم بیندازد.

رم در اخرین دیدار خود به مصاف اینتر رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد، رم در چهار دیدار اخیر خود پیروزی به دست نیاورده است.

امار و ارقام آس رم

رم در 12 دیدار خود در لیگ اروپا، 8 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی به دست اورده است. تیم رم شرایط خوبی در سری آ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و تمرکز انها به قهرمانی در لیگ اروپا است.

تیم رم در خط حمله 19 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،رم در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رم در این هفته لیگ اروپا در مرحله نیمه‌ نهایی میزبان تیم لورکوزن در پایتخت ایتالیا است. هواداران رم امیدوار هستند با یک نتیجه خوب لورکوزن را شکست دهند و امیدوار به دیدار برگشت در المان باشند.

 

 

بایرلورکوزن:

پیشتازی ژابی الونسو ادامه دارد

 

 

بازی های اخیر بایرلورکوزن

لوزکوزن در ابتدای فصل شرایط خوبی را سپری نمیکرد و ژابی آلونسو هدایت تیم بحران زده لورکوزن را قبول کرد و نتایج درخشانی را با این تیم به دست اورد، الونسو در سال گذشته هدایت تیم رئال سوسداد بی را برعهده داشت و  به لیگ یک اسپانیا در اولین فصل حضورش به عنوان سرمربی صعود کرد. الونسو نتایج خوبی را در لیگ یک اسپانیا به دست نیاورد و در نهایت از جمع آنها جدا شد و به بوندسلیگا آلمان امد. نتایج درخشان الونسو در المان هواداران رئال مادرید را نیز خوشحال کرده است تا در آینده با بازیکن سابق خود و سرمربی فعلی دنیای فوتبال به قهرمانی برسند.

لورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف کلن رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تنها گل لورکوزن توسط عدلی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرلورکوزن

لورکوزن در 6 دیدار خود در لیگ اروپا، 4 پیروزی، 1 شکست و 2 تساوی به دست اورده است لورکوزن به عنوان تیم سوم لیگ قهرمانان راهی لیگ اروپا شد.

تیم لورکوزن در خط حمله 14 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،لورکوزن در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لورکوزن در این هفته لیگ اروپا در مرحله نیمه‌ نهایی میهمان تیم رم در پایتخت ایتالیا است. هواداران لورکوزن امیدوار هستند با یک نتیجه خوب به کشور خود بازگردند و در مسابقه برگشت جشن صعود به فینال را برپا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی رم 3-4-2-1

پاتریسیو_اسمالینگ_مانچینی_ایبانز_اسپیناتزولا_کریستانته_پلگرینی_زلوسکی_ماتیچ_دیبالا و تامی آبراهام

غایبین

کارسدورپ_کومبولا_لورنته

 

 

 

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_هینکاپیه_تامپسوبا_باکر_فریمپونگ_پالاسیوس_عدلی_فریتز_دیابی و سردار ازمون

غایبین

پاتریک شیک

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 4 بازی اخیر دو تیم سهم رم 1‌ و سهم لورکوزن نیز 1 پیروزی بوده است,2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رم

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار رم و لورکوزن
P