پیش بازی دیدار رم‌ و ناپولی

پیش بازی دیدار رم‌ و ناپولی

زمان برگزاری:2/10/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: المپیکو رو

داور مسابقه: آندرا کولومبو

هفته هفدهم رقابت های سری آ ایتالیا

آس رم:

گرگ ها روی نوار ناکامی

پیش بازی دیدار رم‌ و ناپولی

بازی های اخیر آس رم

رم در سومین فصل ژوزه مورینیو، نتایج خوبی بدست نیاورده است و در فصل جاری نیز کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد. رم در دو فصل گذشته موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشده است اما رم‌ با مورینیو موفق به قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا شده است و فصل گذشته نیز نایب قهرمان فینال لیگ اروپا شده است. رو در پنج دیدار اخیر تنها در دو دیدار به پیروزی رسیده است و شرایط خوبی را سپری نمیکند.

رم‌ در اخرین دیدار خود به مصاف بولونیا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. رم در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها سه ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

امار و ارقام آس رم

رم در این فصل موفق به کسب 7 پیروزی،5 شکست و 4 تساوی شده است و با کسب 25 امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

رم در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم روملو لوکاکو با 7 گل است، رم در خط دفاع 19 گل دریافت کرده است, روی پاتریسیو سنگربان کهنه کار پرتغالی تیم رم در 4 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم رم در این هفته میزبان ناپولی در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران رم امیدوار هستند با یک پیروزی مهم در این هفته با یک تیر دو نشان بزنند و با شکست رقیب اصلی خود به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار تر شوند.

ناپولی:

هواداران دلتنگ گارسیا شدند!.

بازی های اخیر ناپولی

پس از اخراج رودی گارسیا، نتایج ناپولی بدتر از گذشته شد و والتر ماتزاری در بازگشت مجدد به ناپولی نتایج خوبی بدست نیاورده است و هواداران خود را ناامید کرده است. ماتزاری در 7 دیدار خود 4 شکست و 3 پیروزی تجربه کرده است. ناپولی در لیگ قهرمانان به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی صعود کرده است و از جام حذفی ایتالیا حذف شده است. قهرمان فصل گذشته فوتبال ایتالیا در فصل جاری بدنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و بنظر میرسد برای رسیدن به هدف خود کار سختی در پیش دارد.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف فروزینونه در‌کوپا ایتالیا رفت و با نتیجه 4-0 در این دیدار شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفته است. ناپولی در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها دو ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 16 مسابقه این فصل خود در سری آ 8 پیروزی,5 شکست و 3 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با کسب 27 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است و فاصله زیادی به صدر جدول دارد.

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 28 گل به ثمر برساند سومین خط حمله برتر ایتالیا را در اختیار دارد. ویکتور اوسیمن با 7 گل, بهترین گل زن ناپولی در سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 19 گل دریافت کرده است.ناپولی موفق به ثبت 4 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته میهمان تیم رو در ورزشگاه المپیک شهر رم است، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار ناکامی های اخیر خود را فراموش کنند و به منطقه سهمیه بازگردند.

ترکیب احتمالی آس رم 3-4-2-1

پاتریسیو_لورنته_مانچینی_اندیکا_کریستنسن_کریستانته_پارادس_بوه_پلگرینی_الشراوی و روملو لوکاکو

غایبین

کومبولا_اسمالینگ_دیبالا_اسپینازولا_ابراهام_ازمون(احتمالی)

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_ناتان_رحمانی_دی‌لورنزو_روی_آنگیسا_لوبوتکا_زیلنسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمن

غایبین

اولیویرا_الماس

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم رم 5 و سهم تیم ناپولی نیز 11 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. ناپولی در هفت دیدار اخیر مقابل رو هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P