پیش بازی دیدار رومانی و هلند

پیش بازی دیدار رومانی و هلند

زمان برگزاری: 12/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آلیانس آرنا

داور مسابقه: فلیکس زوایر

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی رومانی:

فرا تر از شگفتی!

پیش بازی دیدار رومانی و هلند

بازی های اخیر تیم ملی رومانی

حضور تیم ملی رومانی در مرحله حذفی جام ملت های اروپا یک دست‌آورد بزرگ برای ادوارد یوردانسکو 46 ساله به حساب می آید. تیم ملی رومانی در گذشته عملکرد خوبی در رقابت های بین و المللی داشته است اما فوتبال رومانی در دهه های اخیر حرفی برای گفتن نداشته است!. تیم ملی رومانی از سال 1998 به جام جهانی صعود نکرده است و اخرین حضور آنها در جام ملت های اروپا مربوط به سال 2016 میشود که با تنها 1 امتیاز در مرحله گروهی  چهارم شده اند!. تیم ملی رومانی در جام ملت های 2024 عملکرد درخشانی داشته است و نگاه هارا به سمت خود خیره کرده است.

تیم ملی رومانی در اخرین دیدار خود به مصاف اسلواکی رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسیده است. تنها گل رومانی در این دیدار توسط رضوان مارین از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی رومانی

تیم ملی رومانی در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است. تیم ملی رومانی بالاتر از بلژیک و اسلواکی به عنوان تیم صدرنشین ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است!.

تیم رومانی در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است. تیم رومانی در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. فلورین نیاا سنگربان با تجربه و 36 ساله تیم ملی رومانی موفق به ثبت یک کلین شیت در مسابقات شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی رومانی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی هلند خواهد رفت. هواداران تیم رومانی امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ رفم بزنند و خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات برسانند!.

تیم ملی هلند:

لاله های خوش شانس نارنجی!

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان نتایج خوبی در جام ملت های اروپا بدست نیاورده است و به دلیل استفاده نکردن از بسیاری ستارگان تیم از جمله فریمپونگ،دلیخت،زیرکزی و برخواین مورد انتقاد شدید کارشناسان و هواداران فوتبال هلند قرار گرفته است. تیم ملی هلند با توجه به جدول مسابقات در سمت راست قرار گرفته است و برای فینالیست شدن تنها یک نام بزرگ(انگلیس) پیشروی خود میبند و هواداران امیدوار هستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و یک مرتبه دیگر به فینال جام ملت ها صعود کنند!.

تیم ملی هلند در اخرین دیدارخود به مصاف اتریش رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدتر شکست خورده است. گلهای هلند در این دیدار توسط گاکپو و دیپای به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است. تیم ملی هلند پس از اتریش و فرانسه به عنوان تیم سوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است!.

تیم هلند در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم هلند در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است. بارت فربروخن سنگربان جوان تیم ملی هلند، یک کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی رومانی در ورزشگاه الیانس آرنا مونیخ خواهد رفت. هواداران هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی رومانی 4-3-3

نیتا_دراگوشین_بورکا_سورسکو_راتیئو_ماریوس‌مارین_والنتین‌میهایلا_استانچیو_رضوان‌مارین_دنیس‌مان و دنیس دراگوش

غایبین

نیکوسور بانچه

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فربروخن_آکه_فندایک_دی‌فرای_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_فریمپونگ_گاکپو_اسشوتن و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم در سالیان اخیر در 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 1 دیدار با پیروزی تیم ملی رومانی و 6 دیدار نیز با پیروزی تیم ملی هلند به پایان رسیده. 1 دیدار دو تیم با تساوی بدون گل به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی هلند

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P