پیش بازی دیدار ساوتهمپتون و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ساوتهمپتون و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ساوتهمپتون و منچسترسیتی

___ ____ ____ _____ _____ _____

 

ساوتهمپتون:

خداحافظی قدیس ها با لیگ برتر؟.

 

 

بازی های اخیر ساوتهمپتون

ساوت‌همپتون پس از سالهای متوالی حضور در بالاترین سطح فوتبال انگلستان در این فصل شرایط خوبی را ندارد و هفته به هفته به سقوط از لیگ برتر نزدیک تر میشود، مدیران ساوتهمپتون برای رهایی از قعر جدول در این فصل سه مرتبه سرمربی خود را تغییر دادند اما شرایط بهتر نشد.!

ساوتهمپتون در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، این شکست آنهارا به قعر جدول چسباند.

امار و ارقام ساوتهمپتون

29 بازی و کسب 23 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 20 جدول حاصل کار تیم ساوتهمپتون در این فصل بوده است.6 پیروزی, 5 تساوی و 18 شکست حاصل عملکرد ضعیف قدیس ها در این فصل بوده است.

در خط حمله ساوتهمپتون 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 47 گل دریافت کرده است، ساوت‌همپتون در 4 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اخر قرار دارد!.

بازی پیشرو

ساوتهمپتون در این هفته میزبان منچستر سیتی است هواداران ارسنال و ساوتهمپتون امیدوار هستند یک معجزه فوتبالی رخ دهد و منچسترسیتی در این دیدار شکست بخورد!.

 

 

منچسترسیتی:

آماده ترین ورژن گواردیولا!

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

روز های خوب منچسترسیتی در این فصل از راه رسیده است، سیتیزن ها در بهترین زمان ممکن به شرایط خوب خود بازگشتند و بهترین نتایج خود را رقم زدند، منچستر سیتی در هفت دیدار اخیر خود هفت پیروزی به دست اورده است و در سه دیدار اخیر خود 17 گل به ثمر رسانده است!. منچسترسیتی میانگین گل 5.5 در هر بازی در سه بازی اخیر خود به جای گذاشته است که یک امار درخشان برای پپ گواردیولا و دستیارانش است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت وبا نتیجه 4-1 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط گریلیش،گوندوغان،الوارز و دیبروینه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 28 دیدار این فصل خود 20 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 64 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 71 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 26 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 11 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میهمان ساوتمهپتون قعرنشین است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و هشتمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ساوتهمپتون  4-4-2

بازونو_پترس_بدنارک_کالتاکار_پرائود_ولکات_لاویا_الکاراز_جیمزوارد_مارا و محمد الیونسی

غایبین

آدامز_سالیسو_لاریوس

 

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_دیاز_لاپورته_استونس_دیبروینه_رودری_سیلوا_گوندوغان_گریلیش و آلوارز

غایبین

فودن_هالند(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم سیتی 14 برد بوده است و سهم ساوتهمپتون 3 پیروزی 3 دیدار با تساوی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ساوتهمپتون و منچسترسیتی
P