پیش بازی دیدار سلتاویگو‌ و بارسلونا

پیش بازی دیدار سلتاویگو‌ و بارسلونا

زمان برگزاری:28/11/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: بالایدوس

داور مسابقه: لوئیس سانتانا

هفته بیست و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا

سلتاویگو:

بنیتز در تکاپو بقا!

پیش بازی دیدار سلتاویگو‌ و بارسلونا

بازی های اخیر سلتاویگو

سلتاویگو در ابتدای فصل با استخدام رافائل بنیتز سرمربی اسبق رئال مادرید،لیورپول،ناپولی و اورتون اهداف بزرگی در سر داشت اما عملکرد ضعیف بنیتز هوادارن و مدیران سلتاویگو را ناامید کرده است. سلتاویگو در فصول گذشته عملکرد خوبی از خود به ثبت نرسانده است و همواره برای بقا در لالیگا تلاش کرده است!. سلتاویگو در فصل جاری نیز تنها چهار پیروزی بدست اورده است و تنها یک پله تا جایگاه سقوط فاصله دارد!. سلتاویگو در پنج دیدار اخیر خود(تمامی رقابت ها) چهار شکست به ثبت رسانده است و در صورت حفظ روند فعلی، به زودی رافائل بنیتز از سمت خود برکنار خواهد شد.

سلتاویگو در اخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفته است و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورده است. گلهای سلتاویگو در این دیدار توسط لارسن و آلندا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سلتاویگو

24 بازی و کسب 20 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 17 جدول حاصل تلاش شاگردان رافائل بنیتز در این فصل بوده است. 4 پیروزی, 8 تساوی و 12 شکست در کارنامه سلتاویگو به ثبت رسیده است.

در خط حمله سلتاویگو 26 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 35 گل دریافت کرده است، سلتاویگو در 4 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سلتاویگو در این هفته میزبان بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران سلتاویگو امیدوار هستند به روند خوب خود بازگردند و با پیروزی در این مسابقه خود را از انتهای جدول جدا کنند.

بارسلونا:

اخراج ژاوی زودتر از موعود صادر میشود؟

بازی های اخیر بارسلونا

نتایج ضعیف بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز همچنان ادامه دارد و بنظر میرسد با توجه به نتایج ضعیف، پیش از فصل از هدایت بارسلونا برکنار شود!. بارسلونا در فصل جاری شرایط خوبی در لالیگا ندارد و با حذف از جام حذفی، تنها شانس آنها برای کسب قهرمانی لیگ به قهرمانان اروپا است. بارسلونا در لالیگا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده تلاش میکند و به نقل از خبرنگاران نزدیک به باشگاه بارسلونا، لیگ قهرمانان و مسابقه برابر ناپولی اخرین شانس حضور ژاوی هرناندز روی نیمکت بارسلونا پیش از خداحافطی این مربی است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه 3-3 به تساوی رسیده است. گلهای بارسلونا در این دیدار توسط لواندوفسکی و یامال(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 24 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 51 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 15 پیروزی، 6 تساوی و 3 شکست را تجربه کرده است. بارسلونا در خط حمله 50 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت 8 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان تیم سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، به روند پیروزی بازگردند و فاصله خود برای کسب سهمیه با تیم های دیگر را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی سلتاویگو 3-5-2

گوئتا_دومینگوئز_نونیز_استارفلت_مانغوئلو_ریستیچ_بلتران_تاپیا_لاتوره_لارسن و ایاگو اسپاس

غایبین

آیدو_دوتور(احتمالی)

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_مارتینز_کانسلو_پدری_گوندوغان_دیونگ_یامال_لوپز و لواندوفسکی

غایبین

فلیکس_گاوی_آلونسو_بالده_روبرتو و رومئو (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم سلتاویگو 5 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 10‌ پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم بارسلونا تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P