پیش بازی دیدار سلتاویگو و رئال مادرید

پیش بازی دیدار سلتاویگو و رئال مادرید

پیش بازی دیدار سلتاویگو و رئال مادرید 

زمان برگزاری:3/6/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: بالایدوس

داور مسابقه:‌ اسکودروس

هفته سوم رقابت های لالیگا اسپانیا

سلتاویگو:

فرصت انتقام برای بنیتز!

بازی های اخیر سلتاویگو

سلتاویگو فصل گذشته با هدایت کارلوس کاروالهال با رتبه سیزدهم فصل را به اتمام رساند و پس از پایان فصل مدیران سلتاویگو علاقه ای به تمدید با مربی پرتغالی نشان ندادند و در نهایت این مربی از جمع سلتاویگو جدا شد و رافائل بنیتز سرمربی نامدار اسپانیایی هدایت سلتا را بر عهده گرفت.

سلتاویگو در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد رفت و با نتیجه 1-1 این دیدار به پایان رسید، تنها گل سلتاویگو توسط اسکار مینگوئزا در دقیقه 90+4 به ثمر رسیده است، شاگردان بنیتز با گل دقایق پایانی از دومین شکست پیاپی فرار کردند!

آمار و ارقام سلتاویگو

سلتا در دو مسابقه این فصل خود موفق به کسب یک امتیاز شده است و در جایگاه شانزدهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی و یک شکست عملکرد شاگردان رافا بنیتز در فصل جدید لالیگا بوده است. سلتاویگو در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها موفق به ثبت یک گل شده است، سلتا در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در فصل جدید لالیگا نشده است.

دیدار پیشرو

شاگردان بنیتز در این هفته میزبان رئال مادرید مدعی شماره یک قهرمانی در فصل جاری هستند. هواداران سلتاویگو امیدوار هستند اولین پیروزی فصل را در این هفته بدست بیاورند و شگفتی ساز هفته سوم اسپانیا لقب بگیرند.

رئال مادرید:

رئال در اندیشه ادامه روند خوب خود

بازی های اخیر رئال مادرید

فصل برای رئال و جود بلینگهام به خوبی پیش میرود، در تابستان و زمانی که انجلوتی اعلام کرد قرار است فصل جاری با سیستم متفاوتی به میدان برود، هواداران رئال نگران سبک بازی تیم موردعلاقه خود بودند اما پس از انجام دو مسابقه از لالیگا هواداران به شدت از سبک جدید تیم خود سوپرایز شده اند و ستاره ترکیب فعلی رئال مادرید جود بلینگهام خرید جدید کهکشانی ها است که خیلی زود خود را به عنوان ستاره شماره یک رئال معرفی کرده است!.

جزئیات قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف آلمریا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط وینسیوس و بلینگهام(2) به ثمر رسیده است، رئال مادرید در این دیدار گل اول را دریافت کرده بود و انجلوتی موفق شد یک بازگشت دیگر را در کارنامه خود به ثبت برساند.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در دو دیدار خود موفق به کسب شش امتیاز شده است و با تفاضل گل بهتر نسبت به رقبا در جایگاه اول قرار گرفته است. رئال مادرید در خط حمله با درخشش بلینگهام 5 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله اسپانیا را در اختیار دارد. در خط دفاع رئال مادرید یک گل دریافت کرده است.و در بک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در سومین دیدار خود میهمان سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس است. هواداران رئال امیدوار هستند سومین پیروزی پیاپی خود را جشن بگیرند صدرجدول را همچنان در اختیار داشته باشند.

ترکیب احتمالی سلتاویگو 4-3-3

ویلار_آیدو_نونز_استارفلت_سانچز_مینگوئزا_بلتران_سوتلو_بامبا_لارسن و ایاگو اسپاس

غایبین

مارچسین

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_آلابا_رودیگر_کاماوینگا_کارواخال_گارسیا_شوامنی_بلینگهام_مودریچ_وینیسیوس و رودریگو

غایبین

کورتوا_مندی_گولر_میلیتائو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 16 و سهم‌ سلتاویگو نیز 1 پیروزی بوده است و 3 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سلتاویگو و رئال مادرید
P