پیش بازی دیدار سوئیس و آلمان

پیش بازی دیدار سوئیس و آلمان

زمان برگزاری: 3/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: دویچه بانک پارک

داور مسابقه: دنیله اورساتو

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه A

تیم ملی سوئیس:

صعود به شیرینی صدرنشینی؟

پیش بازی دیدار سوئیس و آلمان

بازی های اخیر تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس با هدایت مورات یاکین برای سومین مرتبه متوالی خود را به مراحل حذفی مسابقات رسانده است و هواداران فوتبال امیدوار هستند، سوئیس به مانند دوره گذشته یک شگفتی بزرگ در مراحل حذفی رفم بزند و یکی از مدعیان اصلی مسابقات را از گردونه مسابقات کنار بزند. سوئیس در جام ملت های 2020 در ضربات پنالتی فرانسه، قهرمان جهان را از گردونه مسابقات حذف کرده است و در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب اسپانیا شده است.

تیم ملی سوئیس در اخرین دیدار خود به مصاف اسکاتلند رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل سوئیس در این دیدار توسط ژردان شکیری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 تساوی به دست‌ آورده است . تیم ملی سوئیس با کسب 4 امتیاز در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده است.

سوئیس در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است. سوئیس در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است، یان زومر سنگربان با تجربه تیم سوئیس موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی سوئیس در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف المان خواهد رفت. هواداران تیم ملی سوئیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را شکست دهند و مرحله گروهی مسابقات را با صدرنشینی به پایان برسانند.

تیم ملی آلمان:

صعود بی دردسر با ناگلزمن

بازی های اخیر تیم ملی آلمان

تیم ملی آلمان با هدایت ناگلزمن به عنوان اولین تیم، صعود خود به مرحله حذفی را جشن گرفته است. مانشافت پس از عملکرد ضعیف با یوآخیم لو و هانسی سرانجام با ناگلزمن جوان به آرامش رسیده است. پس از قطعی شدن صعود المان به مرحله حذفی با توجه به توافقات از قبل انجام شده، قرارداد یولین ناگلزمن با تیم ملی المان به صورت خودکار تا پایان جام جهانی 2026 تمدید شده است.

نیکو ویلیامز وینگر پر مشتری بیلبائو

تیم ملی آلمان در اخرین دیدار خود به مصاف مجارستان رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی آلمان در این دیدار توسط جمال موسیالا و ایلکای گوندوغان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلمان

تیم ملی آلمان در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 2 پیروزی متوالی به دست‌ آورده است . تیم ملی آلمان با کسب 6 امتیاز در جایگاه اول جدول گروه قرار گرفته است و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده است.

آلمان در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله مسابقات را در اختیار دارد. آلمان در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، مانوئل نویر سنگربان با تجربه تیم المان موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی آلمان در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف سوئیس خواهد رفت. هواداران تیم ملی آلمان امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و مرحله گروهی مسابقات را با صدرنشینی به پایان برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی سوئیس 3-4-2-1

زومر_آکانجی_شار_رودریگز_ژاکا_ویمبر فرئولر_آبیشچر_شقیری_وارگس و دان اندوی

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی آلمان 4-2-3-1

نویر_تاح_رودیگر_کیمیش_میتلستادت‌‌_گوندوغان_کروس_اندریچ_فریتز_موسیالا و نیکلاس فولکروگ

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 2 پیروزی سهم تیم ملی سوئیس بوده است و 3 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. مجارستانتیم ملی المان در سالیان اخیر موفق به کسب پیروزی نشده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی آلمان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P