پیش بازی دیدار سوئیس و ایتالیا

پیش بازی دیدار سوئیس و ایتالیا

زمان برگزاری: 9/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: المپیک برلین

داور مسابقه: سیمون مارسینیاک

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی سوئیس

چراغ اول شگفتی، روشن میشود؟

پیش بازی دیدار سوئیس و ایتالیا

بازی های اخیر تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس برای سومین دوره متوالی خود را به مرحله حذفی جام ملت های اروپا رسانده است و امیدزیادی دارد تا خاطرات دوره قبل(حذف فرانسه) را تکرار کند. سوئیس با هدایت مورات یاکین 49 ساله نتایج خوبی بدست اورده است و در اخرین اپدیت رنکینگ فیفا به رتبه 19 رسیده است و بنظر میرسد پس از پایان رقابت های یورو، رتبه انها در جدول صعود داشته باشد. تیم ملی سوئیس با هدایت یاکین 37 مسابقه به میدان رفته است و تنها در 8 دیدار شکست خورده است. سوئیس در 17 مسابقه اخیر خود تنها مقابل رومانی در مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا شکست خورده است.

گزینه ی سرخابی ها به روسیه رفت

تیم ملی سوئیس در اخرین دیدار خود به مصاف المان میزبان رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی دست پیدا کرده است. تنها گل سوئیس در این دیدار توسط اندویه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی و دو تساوی بدست اورده است تیم ملی سوئیس پس از آلمان به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم سوئیس در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است. تیم سوئیس در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. یان زومر سنگربان شماره یک تیم ملی سوئیس موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی ایتالیا در ورزشگاه المپیک برلین خواهد رفت. هواداران سوئیس امیدوار هستند از وضعیت فعلی ایتالیا استفاده کنند و با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی ایتالیا:

زاکانی فرشته نجات اسپالتی!

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در شرایطی با هدایت لوچانو اسپالتی پای به مسابقات جام ملت های 2024 گذاشته است که در دوره قبل مسابقات، با هدایت روبرتو مانچینی قهرمان رقابت ها شده است. تیم ملی ایتالیا در جام ملت های 2024 برخلاف دوره گذشته عملکرد خوبی در مرحله گروهی نداشته است و در ثانیه های آخر حکم صعود خود به مرحله حذفی را امضا کرده است!. تیم ملی ایتالیا در 13 مسابقه با هدایت اسپالتی به میدان رفته است و تنها در 2 مسابقه شکست خورده است و میانگین امتیاز 1.92 را به ثبت رسانده است.

تیم ملی ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسیده است. تنها گل ایتالیا در این دیدار توسط ماتیا زاکانی با یک ضربه تماشایی در دقیقه 98 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است تیم ملی ایتالیا پس از اسپانیا به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم ایتالیا در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است. تیم ایتالیا در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان شماره یک تیم ملی ایتالیا موفق به ثبت کلین شیت در مسابقات یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی سوئیس در ورزشگاه المپیک برلین خواهد رفت. هواداران ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به جمع هشت تیم برتر اروپا برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی سوئیس 3-4-2-1

زومر_آکانجی_شار_رودریگز_ژاکا_استرجیو فرئولر_آبیشچر_اندویه_وارگس و امبولو

غایبین

ویمبر

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 3-5-2

دوناروما_باستونی_مانچینی_‌‌دارمیان‌_دی‌مارکو_بارلا_دی‌لورنزو_کریستانته_جورجینیو_اسکاماکا و فدریکو کیزا

غایبین

کالافیوری

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 1 پیروزی سهم تیم ملی سوئیس و 3 پیروزی نیز سهم تیم ملی ایتالیا بوده است. 5 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی ایتالیا در 8 دیدار اخیر مقابل سوئیس هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی سوئیس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P