پیش بازی دیدار‌ سویا و رئال مادرید 2023

پیش بازی دیدار‌ سویا و رئال مادرید

زمان برگزاری:29/7/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: رامون سانچز پیسخوان

داور مسابقه: ریکاردو بورخواس

هفته دهم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

سویا:

رونمایی از دیگو الونسو

پیش بازی دیدار‌ سویا و رئال مادرید

بازی های اخیر سویا

سویا فصل گذشته پس از نتایج ضعیف با سمپائولی، این مربی ارژانتینی را اخراج کرد و خوزه لوییس مندیلیبار را جایگزین کرد. مندیلیبار موفق شد پس از نتایج خوب در لالیگا اسپانیا، سویا را به مقام قهرمانی لیگ اروپا برساند اما عملکرد ضعیف این مربی در فصل جاری، مدیران سویا را مجبور به اخراج کرد و دیگو آلونسو به عنوان سومین سرمربی دو فصل اخیر سویا انتخاب شد. الونسو سرمربی سابق تیم ملی اروگوئه، پس از عدم صعود از مرحله کروهی جام جهانی از سمت خود در اروگوئه اخراج شده بود.

تیم سویا در اخرین دیدار خود به مصاف رایووایکانو رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد. گلهای سویا در این دیدار توسط جبریل سو و یوسف نصیری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سویا

سویا در این فصل, 2 پیروزی, 2 تساوی و 4 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 8 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته است.

سویا در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سویا در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میزبان رئال مادرید است، هواداران سویا امیدوار هستند با سرمربی جدید خود، یک پیروزی مهم‌ را بدست اورند و از انتهای جدول فاصله بگیرند.

رئال مادرید:

روزگار خوش کهکشانی ها با جود

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در این فصل(لالیگا و لیگ قهرمانان) یازده دیدار به میدان رفته است که شاگردان کارلو انجلوتی موفق به کسب 10 پیروزی شده اند. رئال مادرید تنها در یک دیدار شکست خورده اما با توجه به عملکرد بارسلونا، کهکشانی ها در صدر جدول قرار گرفته اند و شانس اول قهرمانی در فصل جاری هستند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط وینیسیوس،خوسلو و بلینگهام(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 9 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 24 امتیاز شده است و در جایگاه اول قرار گرفته است. هشت پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان کارلوانجلوتی در این فصل بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و جود بلینگهام با هشت صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 6 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. کپا سنگربان تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت چهار کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم سویا در ورزشگاه سانچز پیسخوان است. هواداران رئال امیدوار هستند نهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و هفته دهم را با صدرنشینی به اتمام برسانند.

ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

نیلند_آکونیا_گودلی_باده_راموس_ناواس_راکتیچ_سوسو_اوکامپوس_لوکباکیو و یوسف ان‌نصیری

غایبین

لاملا_دیاز و دمترویچ(احتمالی)

 ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_شوامنی_مندی_کارواخال_کروس_والورده_مودریچ_خوسلو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

گولر_کورتوا_میلیتائو_ناچو_الابا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم سویا 4 و سهم‌ رئال مادرید نیز 14 پیروزی بوده است و 2 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.رئال مادرید در 9 دیدار اخیر خود مقابل سویا شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P