پیش بازی دیدار سویا و رم

پیش بازی دیدار سویا و رم

پیش بازی دیدار سویا و رم

___ ___ ___ ___

سویا اسپانیا:

پادشاه لیگ اروپا در اندیشه جام هفتم

 

 

بازی های اخیر سویا اسپانیا

باشگاه سویا تا به حال شش مرتبه به فینال لیگ اروپا و در شش دیدار گذشته به قهرمانی رسیده است! اخرین قهرمانی سویا در لیگ اروپا در سال 2020 رقم خورد، سویا با شکست اینتر در فینال با هدایت لوپتگی قهرمان اروپا شد، سویا در این فصل برای هفتمین مرتبه به فینال لیگ اروپا صعود کرده است. سویا پر افتخار ترین باشگاه اروپایی در لیگ اروپا لقب دارد.

سویا در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد،تنها گل سویا توسط رافا میر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سویا اسپانیا

سویا در 8 دیدار خود در لیگ اروپا، 4 پیروزی، 2 شکست و 2 تساوی به دست اورده است سویا شرایط خوبی در لالیگا اسپانیا برای کسب سهمیه اروپایی ندارد و تنها شانس کسب سهمیه فصل بعد برای آنها قهرمانی در لیگ اروپا است.

تیم سویا در خط حمله 13 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،سویا در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سویا در فینال لیگ اروپا به مصاف تیم رم در ورزشگاه پوشکاش ارنا خواهد رفت، هواداران سویا امیدوار هستند در پایان مسابقه، کشور مجارستان را با جام قهرمانب به سمت اسپانیا ترک کنند.

 

 

آس رم ایتالیا:

رستگاری پایتخت نشینان با اقای خاص

 

 

بازی های اخیر آس رم ایتالیا

پیش از حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت گرگ ها، رم موفق به کسب قهرمانی در رقابت های اروپایی نشده بود اما حضور مورینیو در فصل گذشته، انهارا به قهرمانی لیگ کنفرانس های اروپا رساند و در فصل جاری به فینال لیگ اروپا صعود کردند!. مورینیو در طول تاریخ 5 مرتبه با تیم های مختلف راهی فینال های اروپایی شده است که در تمام 5 دیدار به برتری رسیده است و موفق به کسب قهرمانی شده است!.

رم‌ در اخرین دیدار خود به وصاف فیورنتینا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل رم توسط الشراوی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آس رم ایتالیا

رم در 13 دیدار خود در لیگ اروپا، 8 پیروزی، 3 شکست و 3 تساوی به دست اورده است. تیم رم شرایط خوبی در سری آ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و تمرکز انها به قهرمانی در لیگ اروپا است.

تیم رم در خط حمله 19 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،رم در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رم در این هفته لیگ اروپا در مرحله فینال به مصاف تیم سویا در پایتخت مجارستان میرود. هواداران رم امیدوار هستند با یک نتیجه خوب سویا را شکست دهند و قهرمان لیگ اروپا شوند

 

 

 

ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

بونو_آکونیا_گودلی_باده_ناواس_راکتیچ_تورس_فرناندو_اوکامپوس_گیل و یوسف ان‌نصیری

غایبین

مارکائو_اکونیا

 

 

 

ترکیب احتمالی رم 3-4-2-1

پاتریسیو_اسمالینگ_مانچینی_ایبانز_اسپیناتزولا_کریستانته_پلگرینی_چلیک_ماتیچ_دیبالا و تامی آبراهام

غایبین

کارسدورپ_کومبولا

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 4 بازی اخیر دو تیم سهم سویا 2 و سهم رم نیز 1 پیروزی بوده است,1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی سویا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سویا و رم
P