پیش بازی دیدار‌ سپاهان و آلمالیق

پیش بازی دیدار‌ سپاهان و آلمالیق

زمان برگزاری:15/8/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: کیم جونگ هیوک

هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه C

سپاهان ایران:

روز های تلخ ادامه دارد!

پیش بازی دیدار‌ سپاهان و آلمالیق

بازی های اخیر سپاهان ایران

سپاهان در این فصل با مشکلات عجیبی مواجه شده است و کار ژوزه مورایس را سخت کرده است، سپاهان لیگ را با پنج پیروزی پیاپی آغاز کرد اما کسر چهار امتیاز در ادامه باعث افت روحی بازیکنان این تیم شد. سپاهان در اسیا نیز با مشکلات روبرو شده است، طی حکم رسمی ای اف سی دیدار سپاهان و الاتحاد 3-0 به نفع نماینده عربستان شد تا سپاهان در اسیا نیز به مشکل برخورد کند. سپاهان از سه دیدار خانگی در اسیا نیز محروم شده است و دیدار های اینده این تیم در تهران برگزار خواهد شد!.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی در لیگ برتر ایران رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار جذاب و تماشایی شکست خود. گلهای سپاهان توسط اسدی و رضاییان به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سپاهان ایران

سپاهان در سه دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و با 4 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

سپاهان در خط حمله خود 5 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع زرد پوشان اصفهانی 6 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در این فصل موفق به ثبت کلین شیت در لیگ قهرمانان اسیا نشده است.

بازی پیشرو

سپاهان ایران در چهارمین دیدار خود در آسیا میزبان آلمالیق ازبکستان در ورزشگاه ازادی تهران است، هواداران سپاهان امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، دومین پیروزی خود در لیگ قهرمانان را جشن بگیرند و به روند پیروزی بازگردند.

آلمالیق ازبکستان:

حذف زود هنگام معدنچیان

بازی های اخیر آلمالیق ازبکستان

نماینده کشور ازبکستان با عملکرد ضعیف خود با سه شکست متوالی ضعیف ترین تیم گروه لقب گرفته است. آلمالیق برای د‌ومین مرتبه خود را به لیگ قهرمانان اسیا رسانده بود اما مجددا موفق به صعود از گروه خود نشده است. با توجه به قوانین ای اف سی، تنها سه تیم برتر از پنج گروه میتوانند به مرحله حذفی راه پیدا کنند و با توجه به عملکرد ضعیف المالیق و مسابقات سخت پیشرو، ازبک ها تنها روی کاغذ شانس صعود دارند.!

المالیق در اخرین دیدار خود به مصاف ترون در سوپرلیگ ازبکستان رفته است و در این دیدار با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای المالیق توسط گیوسوف و ارماتوف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آلمالیق ازبکستان

تیم المالیق ازبکستان در سه مسابقه این فصل خود در لیگ قهرمانان اسیا موفق به کسب امتیاز نشده است و با صفر امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. آلمالیق در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 2 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. تیم المالیق در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و شرایط خوبی ندارد. المالیق در سه دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمامی مسابقات خود گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

المالیق در چهارمین دیدار خود به مصاف سپاهان ایران شهر تهران خواهد رفت ، هواداران المالیق ازبکستان امیدوار هستند با کسب امتیاز ایران را به مقصد ازبکستان ترک کنند و اولین امتیاز خود در فصل جدید را بدست اورند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ ایران 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_هادی‌محمدی_‌زکی‌پور_احمدزاده_حسین‌نژاد_کریمی_یوسفی_اسدی و عیسی‌ الکثیر

غایبین

نورافکن_شکاری_یزدانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی آلمالیق ازبکستان 4-3-3

ارگاسف_احمدعلیوف_رحمانوف_توختاکودجیوف_گادوئف_گیوسوف_رستموف_فاضیلوف_تورسونوف_بوئاکیه و مراد ارماتوف

غایبین

سیاوش حق نظری

دیدار های رو در رو

دو تیم تاکنون یک دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و این دیدار با پیروزی 3-1 سپاهان ایران به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P