پیش بازی دیدار‌ سپاهان و الاتحاد

پیش بازی دیدار‌ سپاهان و الاتحاد

زمان برگزاری:10/7/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: نقش جهان اصفهان

داور مسابقه: احمد الکاف

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه C

سپاهان ایران:

شگفتی در اصفهان؟

پیش بازی دیدار‌ سپاهان و الاتحاد

بازی های اخیر سپاهان ایران

مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ برتر ایران کار خود را در اسیا خوب شروع نکرد و بنظر میرسد شوک کسر چهار امتیاز از سپاهان به دلیل رعایت نکردن سقف نقل و انتقالاتی گریبان زرد‌پوشان را گرفت و نتوانستند قدم اول را محکم بردارند. سپاهان نیز مانند دیگر نماینده های فوتبال ایران، بدون انجام مسابقه رسمی در دو هفته گذشته پای به دیدار هفته دوم میگذارد و کار شاگردان مورایس را سخت تر از پیش کرده است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مضاف نیروی هوایی عراق رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار خارج از خانه متوقف شد. گلهای سپاهان توسط دانشگر و قربانی به ثمر رسیده است. این تساوی به رکورد هفت پیروزی پیاپی سپاهان در دیدار های رسمی پایان داد.

آمار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در چهار دیدار فصل جدید لیگ ایران، موفق به ثبت چهار پیروزی متوالی شده است اما به علت کسر چهار امتیاز با کسب 8 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد. سپاهان در لیگ قهرمانان اسیا با کسب یک تساوی و با یک امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارد.

سپاهان ایران در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است سپاهان در خط دفاع نیز دو گل دریافت کرده است و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش سپاهان ایران موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ برتر ایران شده است.

بازی پیشرو

سپاهان در دومین و مهم ترین دیدار خود در لیگ قهرمانان اسیا، میزبان تیم الاتحاد عربستان در ورزشگاه نقش جهان شهر اصفهان. هواداران سپاهان امیدوار هستند در غیاب فوق ستاره الانحاد، یک شگفتی بزرگ‌ را در اصفهان رقم بزنند و تیم پر ستاره عربستانی را با شکست بدرقه کنند.

الاتحاد عربستان:

غرش ببر های جده در اسیا

بازی های اخیر الاتحاد عربستان

الاتحاد عربستان با هدایت نونو سانتوس، سرمربی سرشناس پرتغالی خود فصل گذشته موفق به قهرمانی در لیگ عربستان شد و فصل جدید با خرید ستاره های فوتبال اروپا بدنبال تکرار قهرمانی در عربستان است و نیم‌نگاهی نیز به قهرمانی در اسیا دارد.الاتحاد فصل را در عربستان و آسیا با پیروزی آغاز کرده است و شرایط خوبی دارد.

الاتحاد در اخرین دیدار خود به مصاف الفیحا رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد،الاتحاد در این دیدار 5 ضربه روانه چارچوب حریف خود کرد اما درخشش دروازبان الفیحا مانع گلزنی تیم الاتحاد شد.

آمار و ارقام الاتحاد عربستان

الاتحاد در فصل جاری لیگ عربستان در هشت دیدار به میدان رفته است، شش پیروزی و یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان سانتوس در لیگ عربستان بوده است.الاتحاد با کسب 19 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. الاتحاد در لیگ قهرمانان اسیا نیز با کسب سه امتیاز در جایگاه اول گروه قرار گرفته است.

الاتحاد در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. الاتحاد در شش دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و رکوردار لیگ عربستان است.

بازی پیشرو

الاتحاد در دومین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میهمان سپاهان ایران در ورزشگاه نقش جهان است. هواداران الاتحاد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ ایران 5-3-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_یزدانی_جونیور_‌زکی‌پور_احمدزاده_حسین‌نژاد_کریمی_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن_الکثیر_برایان دابو

ترکیب احتمالی الاتحاد عربستان 3-5-2

معیوف_هوساوی_شراهیلی_حسن‌کادش_فلیپه_شانغتی_رومارینیو_کانته_کورونادو_کامارا و حمدلله

غایبین

بنزما_گروهه_ژوتا و فابینیو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که هر دو دیدار با پیروزی الاتحاد عربستان در سال 2016 به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P