پیش بازی دیدار سپاهان‌ و الهلال

پیش بازی دیدار سپاهان‌ و الهلال

زمان برگزاری:26/11/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: نقش جهان

داور مسابقه: احمد العلی

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا

سپاهان ایران:

حضور در جمع بزرگان

بازی های اخیر سپاهان ایران

طلایی پوشان به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران به مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان صعوده کرده اند و خود را به جمع هشتم تیم برتر غرب اسیا رسانده اند. سپاهان با هدایت ژوزه مورایس عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان به ثبت رسانده است و در لیگ برتر ایران نیز مدعی قهرمانی است. سپاهان در پنجره نقل و انتقالاتی روز های ارامی داشت و تنها با خرید اعرابی و عیسی عباس به کار خود در نقل و انتقالات پایان داد. سپاهان در شش دیدار اخیر، سه پیروزی و سه شکست بدست اورده است. سپاهان پس از استقلال در جایگاه دوم لیگ برتر ایران قرار دارد.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف شمس اذر قزوین رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، سپاهان در این دیدار عملکرد خوبی در خط حمله داشت اما درخشش سنگربان شمس اذر مانع گلزنی طلایی پوشان شد.

امار و ارقام سپاهان ایران

تیم سپاهان در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا، سه پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است، سپاهان پس از الاتحاد عربستان به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم سپاهان در خط حمله به رهبری اسدی و مغانلو 16 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار گرفته است. تیم سپاهان در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان موفق به ثبت 2 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

سپاهان ایران در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا، میزبان تیم الهلال عربستان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، یک شگفتی بزرگ در قاره اسیا رقم بزنند و امید خود برای صعود را افزایش دهند.

الهلال عربستان:

اقای شگفت انگیز بدنبال قهرمانی

بازی های اخیر الهلال عربستان

الهلال عربستان با هدایت ژرژ ژسوس پرتغالی عملکرد خیره کننده ای در فصل جاری به ثبت رسانده است و شانس اول قهرمانی لقب گرفته است. ژرژ ژسوس پس از بازگشت مجدد به نیمکت الهلال، 28 مسابقه هدایت آبی‌پوشان ریاض را برعهده داشته است و حاصل آن 25 پیروزی و 3 تساوی بوده است!. پرافتخار ترین آسیایی در 23 مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها به پیروزی رسیده است و صدرنشین لیگ حرفه ای عربستان است.

الهلال در اخرین دیدار خود به مصاف النصر عربستان رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای الهلال در این دیدار توسط ساویچ و سالم الدوساری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام الهلال عربستان

تیم الهلال در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پنج پیروزی و یک تساوی بدست اورده است، الهلال بالاتر از نوفباخور و نساجی به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم الهلال در خط حمله به رهبری میتروویچ و سالم الدوساری 16 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. تیم الهلال در خط دفاع تنها 2 گل دریافت کرده است. یاسین بونو سنگربان ملی پوش مراکشی تیم الهلال موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

الهلال عربستان در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا، میهمان تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان کشور ایران است. هواداران الهلال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در فصل جاری را حفظ کنند و کار خود را برای صعود راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-2-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_قربانی_‌نورافکن_احمدزاده_‌دابو_کریمی_شکاری_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

هادی محمدی_حسین نژاد

ترکیب احتمالی الهلال عربستان 4-2-3-1

بونو_سعودعبدالحمید_التمبکتی_البلیهی_محمد‌برایک_سالم‌الدوساری_‌ساویچ_نوس_کانو_مالکوم و الکساندر میتروویچ

غایبین

نیمار _میشائل_کولیبالی_لودی_عویس

دیدار های رو در رو

دو تیم چهار دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، دو پیروزی سهم سپاهان ایران و یک پیروزی سهم الهلال عربستان بوده است. یک دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی الهلال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P