پیش بازی دیدار سپاهان و تراکتور

پیش بازی دیدار سپاهان و تراکتور

پیش بازی دیدار سپاهان و تراکتور

زمان برگزاری:19/5/1402
ساعت برگزاری: 19:00
ورزشگاه: نقش جهان اصفهان
داور مسابقه:‌ پیام حیدری
هفته اول رقابت های لیگ برتر ایران

سپاهان اصفهان:
مورایس بدنبال تمام کردن کار نیمه تمام

آنچه گذشت از سپاهان اصفهان

حضور مورایس روی نیمکت سپاهان در فصل گذشته، در حال رقم زدن یک فصل رویایی برای هواداران بود اما کابوس پرسپولیس هر دو جام را از آنها گرفت تا عزم مورایس بزای قهرمانی در این فصل جزم شده باشد! سپاهان در فصل نقل و انتقالات روز های پرهیاهویی را پشت سر گذاشت و با جذب بازیکن از رقیبان مستقیم خود را تا دندان مسلح کرد!

سپاهان در نقل و انتقالات تابستانی موفق به خرید 6 بازیکن جدید شد، شکاری،اسدی،پهلوان،هادی‌محمدی و عیسی آلکثیر از جمله نفراتی بودند که به جمع شاگردان مورایس اضاف شدند. سپاهان 8 بازیکن را نیز از دست داد،سلمانی،کاتاتائو،فرناندز،ریگی،مرادی،علینژاد و علیمحمدی از جمله بازیکنانی بودند که اصفهان را به مقصد تیم های دیگر ترک کردند.

آمار و ارقام سپاهان در پیش فصل

سپاهان پیش فصل را در کشور ترکیه اردو زد و پس از انجام سه مسابقه راهی ایران شد و یک دیدار نیز به مصاف فجرسپاسی رفت، سپاهان در ترکیه سوکلیا مولدوای،جی کی اکادمی غنا و الکویت را شکست داد و در ایران نیز با نتیجه یک بر صفر فجر را شکست داد.
سپاهان در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

سپاهان در اولین دیدار خود میزبان تراکتور سازی تبریز است و هواداران سپاهان امیدوار هستند یک پیروزی خانگی را تجربه کنند و انتقام شکست فصل گذشته را از تراکتور بگیرند.

تراکتور سازی تبریز:

امیدواری تی‌تی ها برای یک فصل رویایی

آنچه گذشت تراکتور سازی تبریز

تراکتور فصل گذشته کار خود را با قربان بردیف آغاز کرد پس از جدایی زودهنگام بردیف، پاکو خمز سرمربی اسپانیایی تیم را بر عهده گرفت و نتایج درخشان تراکتور شروع شد، تراکتور زیر نظر خمز پیروزی های بزرگی را به دست اورد و در نهایت موفق شد بالاتر از گلگهر و مس رفسنجان، سهمیه پلی اف لیگ قهرمانان آسیا را برای فصل جدید به دست بیاورد.

دو گزینه مدنظر شیاطین سرخ برای جانشینی مگوایر

تراکتور در بازار نقل و انتقالاتی نیز حضور فعالی داشت و موفق شد زودتر از رقبا از خرید های خود رونمایی کند. پورحمیدی،خلیل‌زاده،شیری،اقایی،اقاسی،حسینی،نعمتی،رستمی،حسین‌زاده،نادری و الوارو خیمنز, 11 بازیکنی بودند که به صورت رسمی راهی تراکتور شدند.تراکتور در لیست خروجی نیز نفرات زیادی را از دست داد و 12 بازیکن تراکتور را به مقصد های مختلف ترک کردند. اخباری، کیانی،اسدی،عباسی،عباس‌زاده،پاکدل،ساقبی،اریا کیا، دانایی از جمله نفراتی بودند که تبریز را ترک کردند.

آمار و ارقام تراکتور در پیش فصل

تراکتور سازی نیز به مانند سپاهان، پیش فصل خود را در کشور ترکیه سپری کرد و در این کشور نیز چند دیدار تدارکاتی به میدان رفت. تراکتور در کشور ترکیه به مصاف آدنادمیراسپور و اورنبورگ روسیه رفت،حاصل کار شاگردان پاکو خمز یک شکست و یک تساوی بود، تراکتور سپس به ایران بازگشت و به مصاف مس رفسنجان و پیکان رفت که یک پیروزی و یک تساوی حاصل کار شاگردان خمز بود.تراکتور در خط حمله 5 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

تراکتور در اولین دیدار لیگ برتر فصل جدید به مصاف سپاهان در اصفهان خواهد رفت، هواداران تراکتور امیدوار هستند با کسب امتیاز از اصفهان به خانه بازگردند و سپاهان را در خانه خود متوقف کنند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون‌جونیور_‌زکی‌پور_پهلوان_کریمی_شکاری_رضایی_احمدزاده و شهریار مغانلو
غایبین
الکثیر و اسدی(احتمالی)

ترکیب احتمالی تراکتورسازی تبریز 4-4-2

پورحمیدی_خلیل‌زاده_‌اقاسی_‌نادری_شیری_صفاهادی_حسینی_خیمنز_گوستاوو_آلوز و امیرحسین حسین زاده
غایبین
ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان 9 و سهم تراکتور نیز 4 پیروزی بوده است، 7 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سپاهان و تراکتور
P