پیش بازی دیدار سپاهان و فولاد

پیش بازی دیدار سپاهان و فولاد

زمان برگزاری:23/9/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: نقش جهان اصفهان

داور مسابقه:

هفته پنجم(معوقه)رقابت های لیگ برتر ایران

سپاهان اصفهان:

آماده برای صدرنشینی

پیش بازی دیدار سپاهان و فولاد

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان با هدایت ژوزه مورایس در بهترین و آماده ترین ورژن خود قرار گرفته است و کسر امتیاز در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اسیا، نتوانسته تیم پر قدرت سپاهان را زمین بزند. سپاهان در شش دیدار اخیر خود پنج پیروزی بدست اورده است و خود را به رتبه دوم لیگ برتر ایران(یک مسابقه کمتر نسبت به استقلال) رسانده است و به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران به دور حذفی راه پیدا ورده است. و در کنار دو تیم پایتخت نشین،شانس اصلی قهرمانی در لیگ برتر ایران لقب گرفته است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان در لیگ برتر رفت و با نتیجه پرگل 4-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای سپاهان در این دیدار توسط رضاییان،شکاری و شهریار مغانلو(2)به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 10 مسابقه گذشته خود 8 پیروزی،1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب 21 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 24 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع سپاهان 9 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در 3 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روند خوب خود را ادامه دهند.

فولاد خوزستان:

دژ مستحکم پیرمرد اسپانیایی!

بازی های اخیر فولاد خوزستان

شرایط بحرانی در خوزستان همچنان ادامه دارد و‌فولاد خوزستان با یک مسابقه بیشتر نسبت به نساجی مازندران، تنها یک امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد و با حفظ روند فعلی شاگردان مارتینز به زودی وارد منطقه سقوط خواهند شد!. قهرمان اسبق لیگ برتر ایران، در نقل و انتقالات عملکرد خوبی نداشت و بنظر میرسد مارتینز از بازیکنان خود رضایت ندارد، فولاد در اخرین دیدار خود به سه بازیکن از اکادمی خود (زیر20) میدان داد و بازیکنان بزرگسال خود را روی نیمکت نشاند!.

فولاد دراخرین دیدار خود به مصاف استقلال تهران رفت و موفق به کسب یک امتیاز در این مسابقه شد، فولاد در این دیدار عملکرد خوبی در خط حمله نداشت و تنها یک شوت درون چارچوب به ثبت رساند اما در خط دفاعی شاگردان مارتینز عملکرد خوبی داشتند.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 11 مسابقه گذشته خود 3 پیروزی, 1 تساوی و 7 شکست به دست اورده است و با کسب 10 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است و تنها 1 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد.

فولاد در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 4 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ برتر ایران را در اختیار دارد.! در خط دفاع فولاد نیز 17 گل دریافت کرده است، فولاد در 4 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته میهمان سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان است، هواداران فولاد خوزستان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چند پله در جدول صعود کنند و به ادامه لیگ امیدوار تر شوند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_قربانی_‌زکی‌پور_احمدزاده_‌دابو_کریمی_شکاری_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 5-3-2

کنت_کولیبالی_باهیا_شجاعی_توکلی_عسگری_آرغند_مریدی_خادمی_علینژاد و ساسان انصاری

غایبین

باویه_والی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم سپاهان اصفهان 5 پیروزی بوده است و سهم فولاد خوزستان نیز 6 پیروزی بوده است، 9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P