پیش بازی دیدار سپاهان و مس رفسنجان

پیش بازی دیدار سپاهان و مس رفسنجان

پیش بازی دیدار سپاهان و مس رفسنجان

__ __ __ __ __ __

 

سپاهان اصفهان:

آتش بازی در نصف جهان!

 

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

شکست در تبریز زنگ خطر را برای مورایس و‌ شاگردانش به صدا در اورده است و پیروزی در این هفته از نان شب برای مردم اصفهان واجب تر است! سپاهان در نیم فصل دوم نتایج درخشانی را به دست اورده است و‌شکست برابر تراکتور نقطه تاریک نتایج سپاهان در نیم فصل دوم بوده است،سپاهان در نیم فصل دوم 25 امتیاز به دست اورده است و مشترک با استقلال در رتبه اول قرار گرفته است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتورسازی در تبریز رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، سپاهانیا در این دیدار در دو صحنه معترض به پنالتی بودند.

 امار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در 25بازی گذشته خود 15 پیروزی،7 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با 52 امتیاز در صدر جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.سپاهان در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و در 11 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میزبان مس رفسنجان است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با رقبا حفظ کنند و صدر جدول را مجدد به دست بیاورند تا همچنان سرنوشت قهرمانی دست خودشان باشد.

 

 

مس رفسنجان:

گربه سیاه از راه رسید!.

 

بازی های اخیر مس رفسنجان

بهترین نتایج تاریخ رفسنجانی ها در لیگ‌ برتر، در این فصل و با هدایت محمد ربیعی به دست امده است. رفسنجانی ها در این فصل سابقه متوقف کردن هر سه مدعی را در کارنامه خود ثبت کرده است، مس در این فصل شانس رسیدن به رتبه چهارم جدول را نیز دارد و در صورت رسیدن به رتبه چهارم یک شگفتی بزرگ را رقم زده است، مس در یک سال گذشته دو دیدار مقابل سپاهان به میدان رفته است و یک پیروزی،یک تساوی به دست اورده است و تبدیل به گربه سیاه سپاهان شده است.!

مس در اخرین دیدار خود به مصاف نفت مسجدسلیمان رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تک گل مس توسط کاپیتان محسن آذرباد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام مس رفسنجان

مس رفسنجان در 25 دیدار خود موفق به کسب 9 پیروزی و 13! تساوی شده است، و در سه دیدار نیز شکست خورده است، مس با کسب 40 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

مس رفسنجان در خط حمله امار خوبی نداشته است و 22 گل به ثمر رسانده،اما در خط دفاع بهترین عملکرد را داشته است و با تنها 10 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ محسوب میشوند،مس رفسنجان با درخشش دو دروازبان خود 17 کلین شیت ثبت کرده است.!

بازی پیشرو

مس رفسنجان در این هفته میهمان سپاهان در اصفهان است،پیروزی در این دیدار میتواند سرنوشت قهرمانی لیگ را عوض کند. هواداران مس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به رتبه چهارم نزدیک شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون‌جونیور_‌نورافکن_ریگی_کریمی_علینژاد_زکی‌پور_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

قربانی(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی مس رفسنجان 3-5-2

لک_سلیمان‌زاده_جفرسون_توکلی_جعفری_ترکمان_امام علی_آذرباد_فرشید باقری_مهدی حسینی و لوسیانو پریرا

غایبین

اسلامی‌خواه (احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 6 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان 4, و سهم مس رفسنجان 1 نیز پیروزی بوده است و 1 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سپاهان و مس رفسنجان
P