پیش بازی دیدار سپاهان و نفت‌ مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار سپاهان و نفت‌ مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار سپاهان و نفت‌ مسجدسلیمان

ـــ ــــ ـــــ ــــ ــــ

سپاهان اصفهان:

مساوی های متوالی بلای جان اصفهانیا

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان با وجود گذشته 12 هفته از رقابت های لیگ برتر همچنان نتوانسته خود را به عنوان یک مدعی اصلی برای قهرمانی نشان دهد، سپاهان در نقل انتقالات دو مدافع و دو هافبک خارجی به خدمت گرفت، اما بنظر میرسد مشکل اصلی این تیم در خط حمله است جایی که شهریار مغانلو نتوانسته عملکرد خوبی از خود شان دهد.

سپاهان در آخرین دیدار خود به مصاف ملوان در انزلی رفت و با وجود موقعیت های خوب در بازی در گلزنی ناکام بود و در نهایت با تساوی 0-0 رضایت داد و تنها با یک امتیاز به اصفهان برگشت.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 12 بازی گذشته خود 5 پیروزی،6 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با 21 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است، سپاهان در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است و در 5 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میزبان نفت مسجدسلیمان است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به تیم های مدعی لیگ‌ نزدیک کنند.

 

نفت مسجدسلیمان:

مهاجری رفت،اشکش برای نجات نفت آمد

 

بازی های اخیر نفت مسجدسلیمان

تیم نفت در شش هفته نخست رقابت های لیگ برتر با هدایت رضا مهاجری عملکرد درخشانی داشت و نگاه هارا به سمت خود خیره کرده بود اما در شش هفته دوم رقابت ها این تیم تنها یک امتیاز به دست اورد و رضا مهاجری از سمت خود استفا داد تا ابراهیم اشکش سرمربی موفق استقلال ملاثانی در لیگ ازادگان جانشین این مربی شود.

نفت مسجدسلیمان در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 4-1 شکست خورد، تک گل نفت در این دیدار توسط مدافع فولاد به اشتباه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم نفت مسجدسلیمان

نفت در 12 بازی گذشته خود 2 پیروزی،3 تساوی و 7 شکست به دست اورده است و با 9 امتیاز در جایگاه 16 جدول قرارگرفته است,مسجدسلیمانی ها در هفت دیدار اخیر خود شش مرتبه شکست خورده اند.

نفت مسجدسلیمان در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است، نفت در خط دفاع 29 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، نفت در 2 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است

بازی پیشرو

تیم نفت مسجدسلیمان در این هفته لیگ برتر در اصفهان میهمان سپاهان است، هواداران این تیم امیدوار هستند با تغییر سرمربی روی نیمکت خود شوک خوبی به تیم وارد کنند و از انتهای جدول جدا شوند.

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-3-3

نیازمند_رناتوداسیلویرا_دانشگر_رضاییان_زکی‌پور_ریگی_کریمی_کامسوبا_نورافکن_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

مانوئل فرناندز

 

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان 5-4-1

جلالی_دغاغله_عقلی‌کعبی_میلادباقری_نریمان‌جهان_رنجبری_دهقانی_نقی‌زاده_مسلم‌مجدمی_بابایی و امیرحسین کریمی

غایبین

علی عبدلله زاده

 

دیدار های رو در رو

دو تیم 16 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند,سهم سپاهان اصفهان 10 پیروزی بوده است و سهم نفت مسجدسلیمان 2 پیروزی بوده است،4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان اصفهان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سپاهان و نفت‌ مسجدسلیمان
P