پیش بازی دیدار سپاهان و نیروی‌هوایی

پیش بازی دیدار سپاهان و نیروی‌هوایی

زمان برگزاری:6/9/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: آزادی تهران

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه C

سپاهان ایران:

مرگ یا زندگی!

پیش بازی دیدار سپاهان و نیروی‌هوایی

بازی های اخیر سپاهان ایران

سپاهان در بهترین زمان ممکن به روز های خوب بازگشته است و هواداران را نیز امیدار کرده است، سپاهان در لیگ برتر ایران شرایط خوبی دارد و در لیگ قهرمانان آسیا سرنوشت صعود از گروه در دستان شاگردان مورایس است. سپاهان پس از حکم سنگین ای اف سی، موفق شد یک پیروزی پرگل را در لیگ قهرمانان تجربه کند تفاضل گل خود را افزایش داد، اتفاقی که میتواند حکم صعود سپاهان را امضا کند. سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف الاتحاد عربستان خواهد رفت و تنها پیروزی در این دیدار میتواند آنهارا به دور بعد برساند!.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان در لیگ برتر ایران رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای سپاهان در این دیدار توسط مغانلو و اریا یوسفی(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سپاهان ایران

سپاهان در چهار دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و با 7 امتیاز و تفاضل بهتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

سپاهان در خط حمله خود 14 گل به ثمر رسانده است‌ و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد, در خط دفاع زرد پوشان اصفهانی 6 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در این فصل موفق به ثبت یک کلین شیت در لیگ قهرمانان اسیا شده است.

بازی پیشرو

سپاهان ایران در پنجمین و حساس ترین دیدار خود در آسیا میزبان نیروی هوایی عراف در ورزشگاه ازادی تهران است، هواداران سپاهان امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، سومین پیروزی خود در لیگ قهرمانان را جشن بگیرند و امیدوار به صعود باقی بمانند.

نیروی هوایی عراق:

پدیده جدید آسیا

بازی های اخیر نیروی هوایی عراق

تساوی نیروی هوایی در هفته اول لیگ قهرمانان مقابل سپاهان به نقل از کارشناسان یک جرقه بود اما پیروزی نیروی هوایی مقابل الاتحاد عربستان نگاه هارا به سمت نیروی هوایی خیره کرده است. نیروی هوایی شانس خوبی برای صعود از گروه به عنوان تیم دوم دارد اما شاگردان ایوب ادوشو باید از تهران دست پر خارج شوند تا با پیروزی در هفته اخر مقابل ضعیف ترین تیم گروه در کنار نماینده عربستان به دور بعد صعود کنند و یک شگفتی بزرگ را خلق کنند. نیروی هوایی در 11 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار و مقابل الاتحاد در کشور عربستان شکست خورده است(گل دقیقه 94).

نیروی هوایی عراق در اخرین دیدار خود به مصاف پلیس عراق رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای نیروی هوایی توسط محمد عبدلراحم و علی جاسیم به ثمر رسیده است، هردوگل نیروی هوایی در ده دقیقه پایانی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نیروی هوایی عراق

نیروی هوایی عراق در چهار مسابقه لیگ قهرمانان فصل جاری، موفق به کسب هفت امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است دو پیروزی، یک تساوی، و یک شکست حاصل تلاش نماینده کشور عراق در این فصل بوده است. نیروی هوایی در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارد. محمد حامد سنگربان ملی پوش عراقی تیم نیروی دریایی، موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

نیروی هوایی در این هفته میهمان سپاهان مدعی در ورزشگاه ازادی تهران، در کشور ایران است. هواداران نیروی دریایی امیدوار هستند در این هفته یک شگفتی را رقم بزنند و با پیروزی برابر سپاهان صعود خود را به مرحله بعد تقریبا قطعی کنند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ ایران 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_یزدانی_‌زکی‌پور_اسدی_حسین‌نژاد_یوسفی_کریمی_فرشاد احمد زاده و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن_شکاری و آل کثیر(احتمالی)

ترکیب احتمالی نیروی هوایی عراق 4-2-3-1

محمدحامد_باکاری‌اندیایه_هانون_مشهان_‌سئدون_ابراهیم‌بایاش_همام طارق_فرانکو‌اتچون_علی‌جاسیم_عبدولامر و محمد عبدلراحم

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها یک دیدار(دور رفت) به مصاف یک دیگر رفته اند و این دیدار با تساوی 2-2 به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی سپاهان ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P