پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

زمان برگزاری:21/8/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه:نقش جهان اصفهان

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته دهم رقابت های لیگ برتر ایران

سپاهان اصفهان:

طوفان مورایس در اسیا

پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان تمامی ناکامی های اخیر را با یک پیروزی تاریخی به دست فراموشی سپرد. پس از تساوی برابر نساجی و شکست غیر منتظره برابر ملوان که تبدیل به گربه سیاه سپاهان در لیگ شده است، یک حکم سنگین و شکست 3-0 سپاهان برابر الاتحاد عربستان را تجربه کرد تا فوتبال اصفهان در شوک فرو برود. ژوزه مورایس اما به خوبی روحیه از دست رفته تیم را برگرداند و با پرگل ترین پیروزی تاریخ نماینگان ایران در لیگ قهرمانان اسیا، راه پیروزی را مجدد به تیم یاداوری کرد.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف آلمالیق ازبکستان رفت و با نتیجه 9-0 به پیروزی رسید! گلهای سپاهان در این دیدار توسط احمدزاده،قربانی،رضاییان،اسدی،مغانلو، آلکثیر و حسین نژاد هرکدام 2 گل به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 7 بازی گذشته خود 5 پیروزی،1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با 12 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع سپاهان 7 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در  2 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میزبان پرسپولیس تهران در الکلاسیکو فوتبال ایران است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار گام بلندی برای قهرمانی بردارند و پس از استقلال، دیگر تیم پایتخت نشین را نیز شکست دهند.

پرسپولیس تهران:

کابوس تساوی ها!

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

بنظر میرسد پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی راه پیروزی را گم کرده‌اند، پرسپولیس اخرین مرتبه در سال 2020 این شرایط را تجربه کرده بود و شاگردان یحیی گل محمدی پس از شکست مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان اسیا، چهار تساوی پیاپی را تجربه کرد و اما در ادامه قهرمان لیگ برتر شد! پرسپولیس در یک ماه گذشته تنها یک پیروزی بدست اورده است و برابر ملوان،صنعت نفت و استیکلول تاجیکستان متوقف شده است. با توجه به تقویم سخت پرسپولیس در ادامه مسیر، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند شاگردان یحیی مجدد به مسیر پیروزی بازگردند و روز های سخت را فراموش کنند.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در هشت دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 17 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی پنج پیروزی و سه تساوی به دست اورده است و در کنار سپاهان اصفهان تنها تیم های بدون شکست لیگ لقب دارند.

پرسپولیس در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میهمان سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار ششمین پیروزی خود را جشن بگیرند و با خیال اسوده به سراغ فیفا دی بروند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_هادی‌محمدی_‌زکی‌پور_احمدزاده_حسین‌نژاد_کریمی_یوسفی_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

شکاری_یزدانی و نورافکن(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_ترابی_عمری_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_امیری

 دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم سپاهان اصفهان 6 پیروزی بوده است و سهم پرسپولیس تهران نیز 7 پیروزی بوده است، 7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.پرسپولیس در 9 دیدار اخیر مقابل سپاهان در اصفهان هرگز شکست نخورده است و اخرین شکست آنها در سال 2015 بوده است.!

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P