پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس

___ ___ ___

 

سپاهان اصفهان:

مورایس دوگانه میخواهد!.

 

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان در هشت دیدار اخیر خود هشت پیروزی به دست اورده است، سپاهان مدل مورایس پرتغالی،تبدیل به یکی از آماده ترین و بهترین سپاهان های تاریخ شده است و رقبا را یکی پس از دیگری از پیشروی خود برمیدارد و هدفی بغیر قهرمانی در سر ندارد!. هواداران سپاهان امیدوار هستند در این فصل رکوردشکنی کنند و با قهرمانی در لیگ و جام حذفی سوپرجام فوتبال ایران را نیز بدون بازی به دست بیاورند و به طور مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند!.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف زنیت روسیه در یک دیدار تشریفاتی در اصفهان رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 در این دیدار نیز به پیروزی دست پیدا کند!، گلهای سپاهان در این دیدار توسط دانشگر و محمد قربانی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 5 بازی گذشته خود 5 پیروزی به دست اورده است و در 17 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است.

سپاهان در پنج دیدار اخیر، در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است، و در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در 3 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته جام حذفی میزبان پرسپولیس است،هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار بزرگ ضمن حذف کردن یکی از رقبای اصلی خود، خود را به جمع تیم های صعود کننده برسانند و به قهرمانی حذفی امیداوار باقی بمانند.

 

 

 

پرسپولیس تهران:

سرنوشت یحیی در الکلاسیکو مشخص میشود!

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در هفته های گذشته شرایط خوبی نداشته است و صدر جدول لیگ برتر را نیز از دست داده است، پرسپولیس در ماه گذشته حاشیه امنیت 5 امتیازی در صدر جدول داشت اما حالا برای رسیدن به صدر جدول 3 امتیاز کم دارد. شکست در این دیدار میتواند نیمکت سرخپوشان را دچار تغییر کند زیرا هواداران پرسپولیس از سرمربی خود نا امید شده اند!.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف تیم هوادار در ورزشگاه ازادی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، پرسپولیس برای صعود مستقیم به لیگ قهرمانان نیاز به قهرمانی در لیگ برتر دارد!.

امار و ارقام تیم پرسپولیس تهران

پرسپولیس در 5 بازی گذشته خود 2 پیروزی, 2 شکست و 1 تساوی به دست اورده است، این امار بدترین امار پرسپولیس در سالیان اخیر است!.

پرسپولیس در پنج دیدار اخیر، در خط حمله تنها 3 گل به ثمر رسانده است، و در خط دفاع نیز  4 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم پرسپولیس در این هفته میهمان سپاهان در اصفهان است،هواداران پرسپولیس امیدوار هستند رکورد 7 ساله شکست ناپذیری در اصفهان را با پیروزی در این دیدار افزایش دهند و روحیه از دست رفته خود را برای ادامه مسابقات لیگ و جام حذفی به دست بیاورند.

 

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون‌جونیور_‌نورافکن_ریگی_کریمی_کاتاتو_زکی‌پور_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

مانوئل فرناندز

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_کامیابی‌نیا_آل‌کثیر و لئاندرو پریرا

غایبین

دیاباته_صادقی_سیامک نعمتی(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان 6 و سهم پرسپولیس نیز 7 پیروزی بوده است، 7 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار سپاهان و پرسپولیس
P