پیش بازی دیدار‌ شمس آذر و استقلال

پیش بازی دیدار‌ شمس آذر و استقلال

زمان برگزاری:11/8/1402

ساعت برگزاری: 15:30

ورزشگاه: سردار آزادگان قزوین

داور مسابقه: یاسر همرنگ

هفته  نهم رقابت های لیگ برتر ایران

شمس آذر قزوین:

شگفتی سازی سعید دقیقی در لیگ برتر

پیش بازی دیدار‌ شمس آذر و استقلال

بازی های اخیر شمس آذر قزوین

شمس اذر پس از سالها، شادی و هیجان را به شهر قزوین اورده است. شمس اذر پس از سپری کردن بحران های ابتدای فصل، به ارامش رسیده است و با دو پیروزی مهم در دو هفته گذشته اسم خود ‌را سر زبان ها انداخته است. شمس اذر در این فصل پس از پیکان دومین تیم جوان در لیگ برتر ایران است و سرمربی این تیم نیز با 37 سال سن، جوان ترین سرمربی لیگ لقب گرفته است.

شمس آذر در اخرین دیدار خود میهمان فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد ارنا بود و موفق شد با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند. تنها گل شمس اذر توسط مسعود سرابادانی به ثمر رسده است. سنگربان جوان شمس اذر در دقیقه 91 موفق به مهار پنالتی مهاجم فولاد شد.

آمار و ارقام شمس آذر قزوین

شمس آذر در فصل جاری هفت دیدار به میدان رفته است، سه پیروزی، یک تساوی و سه شکست حاصل تلاش شاگردان سعید دقیقی بوده است. شمس با کسب 7 امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است( سه امتیاز از شمس از کسر شده است). شمس اذر در خط حمله ده گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. علیرضا جعفرپور سنگربان جوان شمس اذر، در این فصل موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شمس اذر در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان استقلال صدرنشین در ورزشگاه سردار آزادگان شهر قزوین است. هواداران شمس اذر قزون امیدوار هستند ترمز استقلال را بکشد و با کسب امتیاز مقابل این تیم رتبه خودشان را در جدول تک رقمی کنند.

استقلال تهران:

بی رحم مثل نکونام!

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال پس از شکست برابر سپاهان، چهار پیروزی متوالی همراه با سه کلین شیت به دست اورده است و خود را به صدر جدول رسانده است. استقلال در این فصل برخلاف فصل گذشته، نقطه قوت خود را در خط دفاع میبند و پس از دو سال مجدد به سیستم محبوب هواداران یعنی سه دفاع میانی بازگشته است. درخشش حسینی درون دروازه استقلال یکی دیگر از دلایل مهم صدرنشینی آبی پوشان در لیگ برتر است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک در ورزشگاه ازادی رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط ارمان رمضانی به ثمر رسیده است. استقلال از دقیقه 83 به دلیل اخراج مرادمند ده نفره به کار خود ادامه داده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، هفت دیدار به میدان رفته است. شش پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 18 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. سید حسین حسینی در پنج مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در کنار بیرانوند در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میهمان تیم شمس آذر قزوین در ورزشگاه سردار آزادگان است. هواداران استقلال امیدوار هستند پنجمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و صدر جدول را حفظ کند.

ترکیب احتمالی شمس آذر قزوین 4-4-2

جعفرپور_ربیع‌زاده_کریمی_رضایی_گودرزی_آزادمنش_سرابادانی_احمدی_امیرمحمدنصائی_اعرابی و رحمان جعفری

غایبین

سجاد بازگیر_محمد پاپی_سعیدی فر

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-4-1-2

‌حسینی_چشمی_سلیمی_سهرابیان_جلالی_مهدی‌پور_یامگا_مهری_رضاوند_محمدی_ و ارمان رمضانی

غایبین

پیمان بابایی_زبیر نیک‌نفس_مرادمند

دیدار های رو در رو

دو تیم برای اولین مرتبه در این هفته مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و این دیدار اولین دیدار رسمی دو تیم خواهد بود.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P