پیش بازی دیدار شمس آذر و پرسپولیس

پیش بازی دیدار شمس آذر و پرسپولیس

زمان برگزاری: 8/3/1403

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: سردار آزادگان قزوین

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر ایران

شمس آذر قزوین

ماموریت سخت برای دقیقی!

پیش بازی دیدار شمس آذر و پرسپولیس

بازی های اخیر شمس آذر قزوین

شمس آذر قزوین با هدایت سعید دقیقی در فصل جاری به عنوان پدیده مسابقات معرفی شده است و عملکرد درخشانی از خود به ثبت رسانده است. شمس آذر در فصل جاری پس از مدت ها شور و شوغ فوتبالی را به استان قزوین هدیه کرده است و نماینده خوبی برای استان بوده است. شمس اذر یکی از جوان ترین تیم های فصل جاری لیگ برتر در ابتدای فصل به دلیل تخلف در فصل گذشته، لیگ را با منفی سه امتیاز آغاز کرد اما نتایج درخشان در طول فصل آنهارا به تیم های بالانشین جدول نزدیک کرده است!.

شمس آذر در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای شمس آذر در این دیدار توسط فراز امام علی و محمد پاپی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام شمس آذر قزوین

شمس آذر در فصل جاری 28 دیدار به میدان رفته است، 11 پیروزی، 9 تساوی و 8 شکست حاصل تلاش شاگردان سعید دقیقی بوده است. شمس با کسب 39 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است. شمس آذر در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است. علیرضا جعفرپور سنگربان جوان شمس اذر، در این فصل موفق به ثبت 11 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شمس اذر در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران شمس اذر قزوین امیدوار هستند با کسب امتیاز در این هفته یک شگفتی دیگر رقم بزنند و جایگاه خود در جدول را حفظ کنند.

پرسپولیس تهران:

کامبک تاریخی به صدر جدول

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی(بیشترین امتیاز در لیگ) برای قهرمانی است. پرسپولیس بمانند فصل گذشته هفته های زیادی در رتبه اول قرار نداشته است اما در هفته های پایانی به صدر جدول رسیده است. پرسپولیس در فصل گذشته نیز در چند هفته پایانی به صدرجدول رسید و در نهایت به قهرمانی در لیگ برتر رسیده است. پرسپولیس در هشت دیدار اخیر خود در لیگ برتر، هفت پیروزی بدست اورده است و در بهترین فرم خود قرار گرفته است. پرسپولیس در هفته یک رکورد تاریخی در فوتبال ایران به ثبت رسانده است، سرخپوشان پایتخت اولین تیم فوتبال ایران در لیگ برتر لقب گرفته اند که شکست 3-0 را به پیروزی 4-3 عوض میکنند!.

پرسپولیس در آخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفت و با نتیجه پرگل 4-3 به پیروزی رسیده است. گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط کنعانی،اسماعیلی فر،آلکثیر و اوستون اورونوف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 28 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 62 امتیاز شده است و در صدر جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 18 پیروزی، 2 شکست و 8 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، بهترین گلزن سرخپوشان عیسی الکثیر با 9 گل است. پرسپولیس در خط دفاع 17 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 16 کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میهمان تیم شمس آذر در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در نیم فصل دوم ادامه دهند و صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی شمس آذر قزوین 4-4-2

جعفرپور_ربیع‌زاده_محمدی_طرحانی_گودرزی_آزادمنش_سرابادانی_پاپی_امیرمحمدنصائی_امام‌علی و سجاد جعفری

غایبین

شبانی_بازگیر(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_کنعانی_نعمتی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_خدابنده‌لو_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_گولسیانی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم تاکنون تنها در یک مسابقه به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با پیروزی 2-1 تیم پرسپولیس به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P