پیش بازی دیدار صربستان و انگلیس

پیش بازی دیدار صربستان و انگلیس

زمان برگزاری: 27/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ولتینس آرنا

داور مسابقه: دنیله اورساتو

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه C

تیم ملی صربستان:

بدنبال شگفتی سازی

پیش بازی دیدار صربستان و انگلیس

بازی های اخیر تیم ملی صربستان

به نقل از کارشناسان بزرگ فوتبال، صربستان میتواند پدیده مسابقات جام ملت های اروپا لقب بگیرد. دراگان استویکوویچ سرمربی 59 ساله تیم ملی صربستان عملکرد درخشانی روی نیمکت عقاب ها داشته است و میانگین امتیاز 1.9 از خود به ثبت رسانده است.الکساندر میتروویچ مهاجم تیم الهلال عربستان با ثبت 58 گل ملی بهترین گلزن تاریخ صربستان لقب گرفته است. صربستان تاکنون 5 مرتبه در جام ملت های اروپا  حضور پیدا کرده است و در 2 دوره به نایب قهرمانی رسیده است!. صربستان در سالهای 1960 و 1968 دو مرتبه نایب قهرمان مسابقات لقب گرفته است.

صربستان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی سوئد رفته است و با نتیجه پرگل 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای صربستان در این دیدار توسط ساویچ،میتروویچ و دوشان تادیچ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی صربستان

تیم ملی صربستان در پنج مسابقه اخیر خود 2 پیروزی, 1 تساوی و 2 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

تیم ملی صربستان در خط حمله به رهبری میتروویچ 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی صربستان در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف انگلیس، شانس اصلی عنوان قهرمانی خواهند رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و امید های خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

تیم ملی انگلیس:

پایان حسرت سه شیرها؟

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

انگلیس با 1/78 میلیارد یورو با ارزش ترین تیم دنیای فوتبال در رده ملی لقب گرفته است اما افتخارات زیادی در رده ملی ندارد!. مخترع فوتبال در دنیا تنها یک مرتبه در جام جهانی 1966 طعم شیرین قهرمانی را تجربه کرده است و در سال 2024 برای اولین قهرمانی خود در جام ملت های اروپا پای به کشور المان خواهد گذاشت!. تیم ملی انگلیس در 10 دوره رقابت های جام ملت های اروپا شرکت کرده است و تنها افتخار آنها نایب قهرمانی در دوره گذشته مسابقات با هدایت ساوت‌گیت بوده است.

انگلیس در اخرین دیدار تدارکاتی خود پیش از شروع جام ملت ها، به مصاف تیم ایسلند رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی شکست خورده است!. انگلیس در این دیدار تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در پنج مسابقه اخیر خود 1 پیروزی, 2 تساوی و 2 شکست به دست‌ آورده است و تمرکز خود را برای مسابقات جام ملت های اروپا گذاشته است.

انگلیس در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف صربستان خواهند رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به عنوان یک مدعی قهرمانی معرفی کنند و با روحیه خوب به مصاف دیگر رقبای خود بروند.

ترکیب احتمالی تیم ملی صربستان 3-4-2-1

وانجا‌ساویچ_پاولویچ_ولجکویچ_میلینکویچ_کاستیچ_ماکسینویچ_زیوکویچ_تادیچ_میلینکویچ‌ساویچ_ولاهوویچ و الکساندر میتروویچ

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونس_گوئهی_تریپیر_والکر_بلینگهام_رایس_آرنولد_ساکا_فودن و هری کین

غایبین

شاو_استونز(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این دیدار اولین مسابقه رسمی دو تیم است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P