پیش بازی دیدار صنعت نفت و پرسپولیس

پیش بازی دیدار صنعت نفت و پرسپولیس

پیش بازی دیدار صنعت نفت و پرسپولیس

___ ___ ___ ___ ___

 

صنعت نفت آبادان:

تاوارس کاخ یحیی را ویران میکند؟

 

بازی های اخیر صنعت نفت ابادان

برزیل ایران مسیری را با سرعت در پیش گرفته است که انتهای آن مسیر خروج از لیگ ایران و پیوستن به لیگ آزادگان است، صنعت نفت آبادان با هدایت ادرسون تاوارس برزیلی فوتبال خوبی به نمایش میگذارد اما همچنان در گرفتن نتیجه ناکام هست، صنعت نفت در هفت دیدار اخیر خود با هدایت تاوارس 1 پیروزی به دست اورده است و در 4 دیدار شکست خورده است!.

صنعت نفت در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و‌ با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی شکست خورد.

امار و ارقام صنعت نفت ابادن

نفت آبادان در فصل جاری تنها موفق به کسب 11 امتیاز از 18 بازی شده است،11 شکست 5 تساوی و تنها 2 پیروزی در کارنامه این تیم ریشه دار فوتبال ایران ثبت شده اس، تیم نفت شرایط خوبی در خط حمله  ندارد و تنها 10 گل به ثمر رسانده است و پس از پیکان بدترین خط حمله لیگ‌ را در اختیار دارد، نفت ابادان در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است و‌ در چهار دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

نفت آبادان در این هفته میزبان پرسپولیس در ابادان است، هواداران پرشور ابادانی امیدوار هستند از شرایط بد پرسپولیس در هفته های اخیر استفاده کنند و اولین پیروزی خانگی خود در این فصل را جشن بگیرند!.

 

 

پرسپولیس تهران:

عزم یحیی برای پیروزی جزم شد!.

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در هفته های اخیر شرایط مناسبی را سپری نمیکند و فاصله 5 امتیازی آنها با رقبا با صدر جدول از بین رفته است و آنها حالا با صدر جدول 3 امتیاز نیز فاصله دارند!. یحیی گلمحمدی برای مدعی امیدواری به جام قهرمانی چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارد و از تصمیم پیشین خود نیز برای بازی کردن با تیم امید منصرف شده است و با نفرات کامل برای پیروزی به ابادان سفر کرده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار خانگی متوقف شد، پرسپولیس در این دیدار به علت اخراج علیرضا بیرانوند ده نفره بازی را به اتمام رساند.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 10 پیروزی،6 تساوی و 2 شکست شده است و با 36 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ‌ را در اختیار دارد، پرسپولیس در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به میهمان نفت ابادان است، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند ناکامی دو هفته اخیر را  با یک پیروزی شیرین در ابادان فراموش کنند و به قهرمانی امیدوار باقی بمانند.

 

 

ترکیب احتمالی صنعت نفت 4-2-3-1

گروسیان_طیبی_تهیدست_قنبری_اهل‌شاخه_سباستین‌پیریز_حکیم‌نصاری_یوسفی_بوعزار_ ممی زاده و علی فریدون

غایبین

حسین ساکی_بابایوف

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-4-2

گوهری_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_عمری_ترابی_سرلک_رفیعی_آل‌کثیر و شیخ دیاباته

غایبین

‌‌لئاندرو پریرا_بیرانوند_سیامک نعمتی

 

 

دیدار های رو در رو

در 19 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 12 پیروزی و سهم صنعت نفت نیز 4 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار صنعت نفت و پرسپولیس
P