پیش بازی دیدار عربستان‌ و کره جنوبی

پیش بازی دیدار عربستان‌ و کره جنوبی

زمان برگزاری:10/11/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: اجوکیشن سیتی

داور مسابقه: الگیز تانتاشف

رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی عربستان:

سخت ترین چالش مانچو

پیش بازی دیدار عربستان‌ و کره جنوبی

بازی های اخیر تیم ملی عربستان

پس از خروج هروه رنارد از جمع عربستانی ها، فدراسیون فوتبال عربستان به سراغ نام های بزرگ مربیگری در دنیای فوتبال رفت و آنها در نهایت روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا را با عقد قرارداد تا پایان جام جهانی 2026 بخدمت گرفتند. تیم ملی عربستان با هدایت مانچینی نتایج خوبی بدست اورده است و در 8 مسابقه اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 6 مسابقه به پیروزی رسیده است. هواداران فوتبال عربستان امیدوار هستند مانچینی در اولین تجربه سخت خود با عربستان، یک نتیجه درخشان بدست اورد و به جمع هشت تیم برتر قاره اسیا راه پیدا کنند.

تیم ملی عربستان در اخرین دیدار خود به مصاف تایلند رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساپی رسیده است. تیم ولی عربستان در این دیدار یک ضربه پنالتی توسط عبدالله ردیف از دست داده است.

امار و ارقام تیم ملی عربستان

تیم عربستان در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، دو پیروزی و یک تساوی بدست اورده است و با کسب 7 امتیاز، به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شده است.

تیم ملی عربستان در خط حمله با سالم الدوساری مرد سال فوتبال اسیا، 4 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی یک گل دریافت کرده است. عربستان در دو دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

تیم ملی عربستان در اولین دیدار خود در مرحله حذفی به مصاف کره جنوبی در ورزشگاه اجوکیشن سیتی خواهد رفت. هواداران عربستان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و ‌یکی از مدعیان اصلی جام را به خانه بفرستند.

تیم ملی کره جنوبی:

اوضاع بر وفق مراد کلینزمن!

بازی های اخیر کره جنوبی

کره جنوبی همواره یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در قاره اسیا بوده است. از اخرین قهرمانی کره جنوبی سالهای زیادی میگذرد و هواداران کره جنوبی امیدوار هستند با یکی از بهترین نسل های تاریخ خود در قطر طلسم چندین ساله را بشکنند و باری دیگر در بام آسیا تکیه بزنند. شکست ژاپن در مقابل تیم ملی عراق زنگ خطر را برای کره جنوبی به صدا در اورد، صدرنشینی کره جنوبی در گروه خود آنها را به سمت ژاپن و ایران میکشاند اما خوش‌شانسی کره جنوبی در ثانیه های پایانی مسابقه، یورگن کلینزمن را از قرعه مرگ نجات داد و آنها به سمت دیگر جدول پرواز کردند.

حذف عراق به دست اردن

کره جنوبی در اخرین دیدار خود به مصاف مالزی رفت و با نتیجه 3-3 در این دیدار متوقف شد. گلهای کره جنوبی در این دیدار توسط کانگ لی،جیونگ و سون هیونگ مین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی کره جنوبی

کره جنوبی با هدایت یورگن کلینزمن سرمربی المانی و سرشناس خود، در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، یک پیروزی و دو تساوی بدست اورده است و به عنوان تیم دوم گروه،راهی مرحله حذفی شده است.

تیم ملی کره جنوبی در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار گرفته است. کره جنوبی در خط دفاع نیز 6 گلی دریافت کرده است. تیم ملی کره جنوبی در رقابت های جام ملت های اسیا موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمامی مسابقات خود گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کره جنوبی در اولین مسابقه خود در مرحله حذفی به مصاف تیم ملی عربستان در ورزشگاه اجوکیشن سیتی کشور قطر خواهد رفت. هواداران تیم ملی کره جنوبی امیدوار هستند با پیروزی برابر عربستان گام بلندی برای فینالیست شدن بردارند و به قهرمانی در جام ملت ها امیدوار شوند.

ترکیب احتمالی تیم ملی عربستان 3-5-3

الکسار_البلیهی_تامباکتی_لاجامی_سعودعبدالحمید_کادش_المالکی_کانو_مختار_البریکان‌ و سالم الدوساری

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی کره جنوبی 4-4-2

هیون‌ووجو_کیم‌مین‌جائه_گیون‌کیم_هاوان‌کیم_ووسئول_هوانگ_جیونگ_سانگ‌لی_کانگ‌‌لی هی‌چانگ و سون هیونگ‌ مین

غایبین

ندارد

دیدار های رو در‌ رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم سهم عربستان 2 و سهم تیم ملی کره جنوبی نیز 3 پیروزی بوده است,2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم، تیم کره جنوبی شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود تیم ملی کره جنوبی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P