پیش بازی دیدار فرانسه و بلژیک

پیش بازی دیدار فرانسه و بلژیک

زمان برگزاری: 11/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: مرکور اشپیل آرنا

داور مسابقه: گلن نیبرگ

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی فرانسه:

غافلگیری خروس ها!

پیش بازی دیدار فرانسه و بلژیک

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه با هدایت دیدیه دشان عملکرد خوبی در مرحله گروهی از خود به نمایش نگذاشته است و انتقاد های زیادی به تیم ملی فرانسه وارد شده است!. نایب  قهرمان جام جهانی 2022 قطر در شرایطی پای به رقابت های جام ملت های اروپا گذاشت که با نظر کارشناسان و سایت های معتبر شانس اول قهرمانی لقب داشت. عملکرد ضعیف فرانسه در مرحله گروهی، خروس هارا به سمت سخت جدول کشانده است. نایب قهرمان یورو 2016 کار سختی برای حضور مجدد در فینال دارد. خروس ها در مسیر سخت بلژیک،پرتغال و میزبان قرار گرفته اند!.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف لهستان رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل فرانسه در این دیدار توسط کیلیان امباپه از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. فرانسه در رقابت های یورو 2024 موفق به گلزنی در جریان مسابقه نشده است!.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی و دو تساوی بدست اورده است. تیم ملی فرانسه پس از اتریش به عنوان تیم دوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است!.

تیم فرانسه در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی ندارد. تیم فرانسه در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است. مایک ماینان سنگربان شماره یک تیم ملی فرانسه، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در جذاب ترین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی بلژیک خواهد رفت. هواداران فرانسه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به عملکرد ضعیف خود در جام پایان دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی بلژیک:

شیاطین ناکام!

بازی های اخیر تیم ملی بلژیک

تیم ملی بلژیک با هدایت دومنیکو تدسکو عملکرد خوبی در رقابت های جام ملت های اروپا نداشته است و انتظارات هواداران را براورده نکرده است. تیم ملی بلژیک در یک دهه اخیر با ستارگان خود عملکرد خوبی داشته است اما موفق به کسب یک افتخار بزرگ نشده است و در راه قهرمانی ناکام بوده اند!. تیم ملی باژیک هم اکنون رنک سوم فیفا را بالاتر از برزیل و انگلیس در اختیار دارد اما عدم صدرنشینی در گروه، مسیر آنهارا تغییر داده است و بنظر میرسد اخرین جام ملت های نسل طلایی بلژیک نیز  با ناکامی به اتمام خواهد رسید!.

تیم ملی بلژیک در اخرین دیدار خود به مصاف اوکراین رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسیده است. بلژیک در این دیدار 4 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام تیم ملی بلژیک

تیم ملی بلژیک در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است. تیم ملی بلژیک پایین تر از رومانی به عنوان تیم دوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است!.

تیم بلژیک در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی ندارد. تیم ملی بلژیک در خط دفاع نیز تنها 1 گل دریافت کرده است. کوئن کاستلس سنگربان با تجربه تیم ملی بلژیک، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی بلژیک در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی فرانسه در ورزشگاه مرکور اشپیل آرنا خواهد رفت. هواداران بلژیک امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و خود را به جمع هشت تیم برتر قاره برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_سالیبا_اوپامکانو_کونده_تئو‌هرناندز_کانته_رابیوت_شوامنی_گریزمان_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی بلژیک 3-4-2-1

کاستلس_ورتونگن_تآته‌‌_فئاس_کاستانیه_اونانا_تیلمانس_لوکباکیو_دیبروینه _دوکو و روملو لوکاکو

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 8 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی فرانسه 5 پیروزی و سهم تیم ملی بلژیک نیز 1 پیروزی بوده است. 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود تیم ملی فرانسه

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P