پیش بازی دیدار فرانسه و هلند

پیش بازی دیدار فرانسه و هلند

پیش بازی دیدار فرانسه و هلند

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

تیم ملی فرانسه:

خروس ها به دنبال تداوم موفقیت ها

 

 

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

در روز های گذشته و پس از اعلام شدن امباپه به عنوان کاپیتان اول خروس ها، حواشی زیادی در اردوی فرانسوی ها ایجاد شد. پس از اتمام جام جهانی و نایب قهرمانی فرانسوی ها فدراسیون کشور فرانسه قرار داد دیدیه دشان را تا جام جهانی 2026 تمدید کرد تا این مربی پر افتخار فرانسوی با خیال راحت و دوری از اسم زیدان به کار خود در تیم ملی کشورش ادامه دهد.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف آرژانتین در فینال جام جهانی قطر رفت و با نتیجه 3-3 در وقت های قانونی و اضافه به تساوی رسید اما در ضربات پنالتی مغلوب ارژانتین شد،هر سه گل فرانسه توسط کیلیان امباپه به ثمر رسیده است.

امارو ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج بازی اخیر خود 3 پیروزی و 2 شکست به دست اورده است.

فرانسه در خط حمله با رهبری کاپیتان جدید خود امباپه 10 گل به ثمر رسانده است, فرانسه در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی فراسه در اولین دیدار خود در مقدماتی یورو میزبان هلند در پایتخت کشور فرانسه است.هواداران فرانسه امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی صدرنشین گروه شوند.

 

 

تیم ملی هلند

بازگشت کومان به مستطیل سبز.!

 

 

بازی های اخیر تیم ملی هلند

 

پس از ناکامی و عدم صعود به جام جهانی 2018 روسیه، فدراسیون فوتبال هلند رونالد کومان را به عنوان سرمربی جدید لاله های نارنجی معرفی کرد، کومان موفق شد در اولین قدم هلند را به فینال تورمنت جدید(لیگ ملتها های اروپا برساند، پس از راهیابی هلند به مسابقات یورو رونالد کومان خود را اماده چالش جدید کرد و‌راهی بارسلونا شد، پس از ناکامی و اخراج از بارسلونا کومان پس از یک فصل استراحت کردن مجدد با تیم ملی هلند قرار داد امضا کرد و اماده چالشی جدید در تیم ملی است.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود به مصاف آرژانتین در فینال جام جهانی قطر رفت و با نتیجه 2-2 در وقت های قانونی و اضافه به تساوی رسید اما در ضربات پنالتی مغلوب ارژانتین شد،هر دو سه گل هلند توسط،ووت وگهورست به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در پنج دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی، 1 شکست و 1 تساوی شده است و در 20 دیدار اخیر در وقت های قانونی هرگز شکست نخورده است!.

تیم ملی هلند در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در تمامی 20 دیدار اخیر خود موفق به گلزنی شده است، هلند در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده اند و در 2 دیدار نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در اولین دیدار خود در مرحله مقدماتی میهمان فرانسه قدرتمند است، هواداران هلند امیدوار هستند کشور فرانسه را با کسب امتیاز ترک کنند و رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_اوپامکانو_کوناته_کنده_تئو‌هرناندز_شومانی_رابیوت_کومان_گریزمان_ژیرو و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

فوفانا_سالیبا

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

سیلسن_تیمبر_فندایک_آکه_گراونبرچ_واینالدوم_مالن_بلیند_مارتین‌د‌رون_وگهورست و ممفیس دیپای

غایبین

گاکپو_دیونگ_بوتمان_برخواین

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 9 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم فرانسه 6 و سهم هلند نیز 3 پیروزی بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فرانسه و هلند
P