پیش بازی دیدار فرانسه و یونان

پیش بازی دیدار فرانسه و یونان

پیش بازی دیدار فرانسه و یونان

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

تیم ملی فرانسه:

صعود بی دردسر خروس ها!

 

 

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

ادامه حضور دشان روی نیمکت خروس ها، اتفاق خوبی برای هواداران فوتبال فرانسه بود. پس از اتمام جام جهانی و شکست در فینال، مدیران تیم ملی فرانسه قرار داد دشان را تمدید کردند و دشان در اولین تورمنت پس از جام جهانی(مقدماتی یورو) سه پیروزی از سه دیدار خود به دست اورده است و در صدر جدول به تنهایی تکیه زده است.

تیم ملی فرانسه در اخزین دیدار خود به مصاف جبل طارق رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید، گلهای فرانسه در این دیدار توسط ژیرو،امباپه و گل به خودی حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج دیدار خود موفق به کسب 4 پیروزی و 1 شکست شده است.

تیم ملی فرانسه در خط حمله به رهبری کاپیتان امباپه 13 گل به ثمر رسانده است, فرانسه در خط دفاع نیز با دروازبان جدید خود عملکرد خوبی داشته است و تنها 3 گل دریافت کرده اند و در 4 دیدار نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در مهم ترین دیدار خود در مرحله مقدماتی به مصاف یونان تیم دوم جدول میرود، هواداران فرانسه امیدوار هستند با پیروزی خانگی اختلاف خپد را با رقبا در صدر جدول بیشتر کنند.

 

 

 

تیم ملی یونان:

کار سخت ابی اسمانی ها برای صعود

 

 

بازی های اخیر تیم ملی یونان

تیم ملی‌ یونان پس از مسابقات یورو 2012‌ که به میزبانی مشترک،اوکراین و لهستان برگزار شد هرگز موفق به صعود به این مسابقات نشده است و در دوره های اخیر در مرحله مقدماتی از دور مسابقات کنار رفته است. تیم ملی یونان در سال 2004 که در کشور پرتغال برگزار شد،موفق شد با شگقتی سازی در این تورمنت به مقام قهرمانی دست پیدا کند. یونان با هدایت گوس پویت 55 ساله و اروگوئه ای در دو دیدار ابتدایی خود موفق به کسب پیروزی شده است و امیدوار است برای پنجمین مرتبه به مسابقات یورو راه پیدا کند، یونان برای راهیابی به یورو 2024 که در کشور المان برگزار خواهد شد باید بالاتر از هلند یا فرانسه قرار بگیرد!

یونان در اخرین دیدار خود به مصاف ایرلند رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی دست پیدا کرد، گلهای یونان در این دیدار توسط باکاستاس و ماسوراس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی یونان

تیم ملی یونان در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب دو پیروزی،دو تساوی و یک شکست شده است.

یونان در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است، یونان در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی یونان در مرحله مقدماتی یورو 2024 به مصاف تیم ملی فرانسه در کشور فرانسه خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار امید های خود برای صعود را افزایش دهند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_فوفانا_کوناته_کنده_تئو‌هرناندز_شومانی_کاماوینگا_کومان_گریزمان_کولوموآنی و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

ندارد

 

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی یونان 4-2-3-1

ولاچودیموس_بالدوک_ماوروپانوس_هاتزیدیاکوس_سیمیکاس_مانتالوس_کوبلیس_پلکاس_باکاستاس_ماسوراس و یانگایس پاولیدیس

غایبین

اندرس بوچالاکیس(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 1 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, دوتیم در سال 2004 و در رقابت های یورو یه مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 1-0 به سود یونان به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فرانسه و یونان
P