پیش بازی دیدار فرایبورگ و یوونتوس

پیش بازی دیدار فرایبورگ و یوونتوس

پیش بازی دیدار فرایبورگ و یوونتوس

___ ___ ___ ___

 

فرایبورگ:

برزیلی های بریسگاو به دنبال راهی برای صعود!.

 

 

بازی های اخیر فرایبورگ

سفید و مشکی پوشان فرایبورگ در فصل گذشته یک فصل رویای با سرمربی متعصب خود کریستین اشترایش 57 ساله سپری کردند، فرایبورگ در فصل گذشته موفق شد برای اولین مرتبه در تاریخ باشگاه خود در جایگاه ششم قرار بگیرد و به لیگ اروپا راه پیدا کند، فرایبورگ به فینال جام حذفی المان نیز پیدا کرد اما در ضربات پنالتی ناکام بود و جام را تقدیم لایپزیش کرد، کریستین اشترایش در سال 1995 سرمربی تیم پایه فرایبورگ شد و با گذشت 28 سال همچنان تک باشگاهی باقی مانده و سرمربی بزرگسالان فرایبورگ است!.

فرایبورگ در اخرین دیدار خود به مصاف هافنهایم رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای فرایبورگ توسط اگستین و ریستو دوآن به ثمر رسیده است.

امار و ارقام فرایبورگ

فرایبورگ در پنج دیدار خود موفق به ثبت دو پیروزی، یک شکست و دو تساوی شده است.فرایبورگ در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است،فرایبورگ در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فرایبورگ آلمان در این هفته میهمان یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران فرایبورگ امیدوار هستند شکست 1-0 دور رفت را با یک پیرزی خانگی جبران کنند و یک شگفتی بزرگ ‌در این هفته لیگ قهرمانان اروپا رقم بزنند.

 

 

یوونتوس:

langfr-260px-Juventus
langfr-260px-Juventus

پایکوبی بانوی پیر در المان؟.

 

 

بازی های اخیر یوونتوس

پس از کسر 15 امتیاز از یوونتوس در ایتالیا، آسان ترین راه برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد، قهرمانی در لیگ اروپا فصل جاری برای شاگردان الگری است. یوونتوس در دیدار رفت نیز با یک عملکرد خوب در زمین موفق شد نماینده المان را با یک گل شکست دهد و امید صعود برای این تیم در المان افزایش پیدا کند، یوونتوس در دیدار رفت 20 ضربه روانه چارچوب حریف کرد و اجازه نداد حریف المانی بیشتر از 1 شوت در این دیدار روانه دروازه شزنی کند!.

یوونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف سمپدوریا قعرنشین رفت و با نتیجه 4-2 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای یووه توسط برمر،ماتیاس سوله و رابیوت(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام یوونتوس

یوونتوس در پنج دیدار خود موفق به ثبت چهار پیروزی و یک شکست شده است.یوونتوس در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است،یووه در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته به مصاف فرایبورگ در ورزشگاه اروپا پارک خواهد رفت، هواداران یووه امیدوار هستند از نتیجه 1-0 دور رفت دفاع کنند و با صعود به مرحله بعد به کشور خود بازگردند.

 

 

 

ترکیب احتمالی فرایبورگ 3-4-3

مارک‌فلکن_گینتر_لینهارت_سیلدیلیا_کوبلر_هوفلر_گونتر_اگستین_گریفو_هولر و رولاند سالای

غایبین

دنیل کوفی

 

 

ترکیب احتمالی یوونتوس 3-5-3

شزنی_روگانی_دیشیلیو_دنیلو_میرتی_کوادراردو_رابیوت_لوکاتلی_کوستیچ_دیماریا و دوشان ولاهویچ

غایبین

میلیک_ساندرو_پوگبا_کیزا(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه 1-0 در دیدار رفت به سود یوونتوس به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی یوونتوس

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فرایبورگ و یوونتوس
P