پیش بازی دیدار فولاد‌ و استقلال

پیش بازی دیدار فولاد‌ و استقلال

زمان برگزاری:18/9/1402

ساعت برگزاری: 17:45

ورزشگاه: فولاد آرنا

داور مسابقه: اصغر مومنی

هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر ایران

فولاد خوزستان:

تلاش برای رهایی از قعر!

پیش بازی دیدار فولاد‌ و استقلال

بازی های اخیر فولاد خوزستان

پس از جدایی ناگهانی جواد نکونام از فولاد خوزستان، روز های سخت فولاد فرا رسیده است. فولاد پس از نکونام، علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و این انتخاب مورد انتقاد هواداران نیز قرار گرفت، فولاد خوزستان فصل جاری را نیز با علیرضا منصوریان آغاز کرد و نتایج ضعیف فولاد در هفته های ابتدایی باعث اخراج این مربی شد. فولاد سکان هدایت تیم را به مارتینز اسپانیایی سپرد و این سرمربی با تجربه و 59 ساله اسبق وایادولید،المریا و زاراگوزا نیز عملکرد خوبی با فولاد نداشته است و خطر سقوط را حس میکند!.

فولاد خوزستان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور در لیگ برتر ایران رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است، فولاد در این دیدار موقعیت های گلزنی زیادی داشت اما ساسان انصاری کاپیتان فولاد عملکرد خوبی در خط حمله نداشت و‌موفق به گلزنی نشد.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 10 مسابقه گذشته خود 3 پیروزی و 7 شکست به دست اورده است و با کسب 9 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است و تنها 3 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد.

فولاد در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 4 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ برتر ایران را در اختیار دارد.! در خط دفاع فولاد نیز 17 گل دریافت کرده است، فولاد در 3 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته میزبان استقلال در خوزستان است، هواداران فولاد خوزستان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، سومین پیروزی خانگی خود با سرمربی اسپانیایی را جشن بگیرند و چند پله در جدول صعود کنند.

استقلال تهران:

فرمول جواد برای قهرمانی؛ شکست نخوردن

بازی های اخیر استقلال تهران

از اخرین شکست استقلال در لیگ برتر 8 هفته میگذرد و شاگردان جواد نکونام در ماه های اخیر عملکرد خوبی داشته اند و در صدر جدول قرار گرفته اند و سودای قهرمانی در سر دارند. استقلال در چهار مسابقه اخیر خود میانگین امتیاز 4 به ثبت رسانده است و در خارج از تهران دو تساوی متوالی بدست اورده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است، تنها گل استقلال در این دیدار توسط ارمین سهرابیان با یک شلیک دیدنی و غیرقابل مهار به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 10 دیدار به میدان رفته است. هفت پیروزی، دو تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 23 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر ایگ‌را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و پس از پرسپولیس بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در شش مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد ارنا(شهدای فولاد) است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 4-4-2

کنت_کولیبالی_باهیا_نجاریان_توکلی_واسعی_کاندیدو_مریدی_خادمی_علینژاد و ساسان انصاری

غایبین

باویه_حیدریه(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-4-1-2

‌حسینی_چشمی_سلیمی_سهرابیان_جلالی_مهدی‌پور_یامگا_مهری_رضاوند_محمدی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

مرادمند_امیدی‌فر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم فولاد 5 پیروزی و سهم استقلال نیز 10 پیروزی بوده است، 5 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P