پیش بازی دیدار فولاد و استقلال

پیش بازی دیدار فولاد و استقلال

پیش بازی دیدار فولاد و استقلال

__ __ __ __

 

فولاد خوزستان:

علی منصور به استقلال رسید!.

 

بازی های اخیر فولاد خوزستان

فولاد پس از درخشش در آسیا با علیرضا منصوریان کاپیتان و سرمربی اسبق استقلال تا پایان مسابقات لیگ برتر قرار داد امضا کرد، اتفاقی که باعث هجوم هواداران به مدیران باشگاه بود، هواداران فولاد خوزستان پس از جواد نکونام توقع مربی خارجی در تیم داشتند اتفاقی که رخ نداد، علیرضا منصوریان نیز در اولین مسابقه فولاد با وجود حواشی زیاد در سکو ها موفق شد روند سه شکست متوالی تیم را متوقف کند و در گام اول به یک پیروزی مهم دست پیدا کند.

فولاد در اخرین دیدار خود به مصاف مس کرمان رفت و با نتیجه 1-1 در کرمان به تساوی دست پیدا کرد، تنها گل فولاد توسط مدافع استرالیایی مس کرمان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 22 بازی گذشته خود 6‌ پیروزی،10 تساوی و 6 شکست به دست اورده است و با 28 امتیاز در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است.

فولاد در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده است، فولاد در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته میزبان استقلال در خوزستان است، هواداران فولاد خوزستان امیدوار هستند پس از شکست پرسپولیس، در این هفته دیگر تیم مدعی تهرانی را در خوزستان شکست دهند و خودشان نیز در جدول چند پله صعود کنند.

 

 

استقلال تهران:

میرزایی، فرشته نجات استقلال

 

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال در هفته های اخیر عملکرد فوق العاده ای داشته است و هواداران این تیم حسرت امتیاز های از دست رفته در نیم فصل اول را میخورند، هواداران استقلال نیم نگاهی نیز به دیدار سپاهان و پرسپولیس داشتند و امیدوار بودند با تساوی در این دیدار دوباره مدعی اصلی قهرمانی شوند اما پیروزی سپاهان در دقایق اخر کار استقلال را برای قهرمانی سخت کرده است، استقلال در 7 دیدار اخیر خود 6 پیروزی به دست اورده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان رفت و‌موفق شد با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، 2 گل استقلال در وقت های تلف شده توسط میرزایی و یامگا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 12 پیروزی، 7 تساوی و 3 شکست شده است و با 43 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است و فاصله 6 امتیازی تا صدر دارد.

استقلال در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 17 گل دریافت کرده است، استقلال در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته میهمان فولاد خوزستان است، هواداران استقلال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به رتبه د‌م جدول صعود کنند و رقیب همشهری خود را پس از مدت ها در جدول جای بگذارند.

 

 

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 4-2-3-1

کنت_شاه‌عباسی_اقاسی_شیری_آقایی_الگریا_پهلوان_آبشک_دژاگه_تورس و ساسان انصاری

غایبین

فرشیداسماعیلی_علیاری_قربانی

 

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_غلامی_سلمانی_رضاوند_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

رضایی_مرادمند_خاقانی_شهباززاده_جلالی

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم استقلال 10 پیروزی و سهم فولاد نیز 5 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولاد و استقلال
P