پیش بازی دیدار فولاد و سپاهان

پیش بازی دیدار فولاد و سپاهان

پیش بازی دیدار فولاد و سپاهان

ـــ‌ـ ــــ ــــ ــــ

فولاد خوزستان:

گذر یک مدعی دیگر به اهواز افتاد!.

 

بازی های اخیر فولاد خوزستان

بی ثباتی و بی انگیزگی، دو عامل بزرگ فولاد در این فصل هستند، آنها پرسپولیس و سپاهان را شکست میدهند، مقابل استقلال امتیاز میگیرند اما مقابل در جدول رتبه ای بهتر از هفتم ندارند.! فولاد این فقل مقابل تیم های مدعی عملکرد فوق العاده ای داشته است اما مقابل تیم های میانه جدولی ناکام بوده است تا نشان دهد ثبات در خوزستان معنا ندارد.

فولاد در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور سازی تبریز رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، دروازه تیم فولاد خوزستان در دقیقه 100 و پس وقت تلف کردن های بسیار توسط هادی محمدی باز شده است!.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 18 بازی گذشته خود 5‌ پیروزی،9 تساوی و 4 شکست به دست اورده است و با 24 امتیاز در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است.

فولاد در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است، فولاد در 9 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته میزبان سپاهان در خوزستان است، هواداران سرخابی امیدوار هستند جواد نکونام به مانند بازی رفت سپاهان را شکست دهد تا جای این تیم را در صدر جدول بگیرند!.

 

 

سپاهان اصفهان:

ارتش مورایس به صدر رسید.

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان نسخه پرتغالی مورایس در هفته های اخیر لیگ برتر به بهترین روز های تاریخ خودش رسیده است، فوتبال زیبا،گلهای فراوان و پیروزی های بزرگ نتیجه مورایس در هفته های اخیر روی نیمکت سپاهان بوده است که آنهارا پس از هفته ها مجدد صدرنشین لیگ کرده است. و حالا از نظر بسیاری از کارشناسان و هواداران فوتبالی سپاهان اصلی ترین مدعی قهرمانی در لیگ برتر ایران است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان رفت و با نتیجه پرگل 4-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای سپاهان در این دیدار توسط احمدزاده،رضاییان و شهریار مغانلو(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 18 بازی گذشته خود 10 پیروزی،6 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با 36 امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است، و در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و در 8 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میهمان فولاد خوزستان است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست دور رفت را از فولاد بگیرند و همچنان در صدر جدول باقی بمانند.

 

 

 

 

ترکیب احتمالی فولاد 4-2-3-1

گردان_شاه‌عباسی_اقاسی_شیری_اقایی_سوگیتا_پهلوان_واسعی_مریدی_تورس و ساسان انصاری

غایبین

فرشید اسماعیلی_علیاری_قربانی_کنت(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-3-3

نیازمند_یزدانی_دانشگر_نیلسون‌جونیور_زکی‌پور_ریگی_کریمی_کاتاتو_فرناندز_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

امیدنورافکن،رامین رضاییان

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم فولاد 6 و سهم سپاهان 5 پیروزی بوده است، 9 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی سپاهان اصفهان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولاد و سپاهان
P