پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس 1402

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس

زمان برگزاری:8/6/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: فولاد آرنا اهواز

داور مسابقه:‌ حسن اکرمی

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ایران

فولاد خوزستان:

خداحافظی با علی منصور!

بازی های اخیر فولاد خوزستان

حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت فولاد هفته به هفته هواداران فولاد را عصبانی تر و فولاد را به سمت رکورد های منفی میکشاند، علیرضا منصوریان از زمان حضور روی نیمکت فولاد همواره با هواداران این تیم مشکل داشت و در نهایت با بدترین شروع تاریخ لیگ برتر با فولاد خوزستان از هدایت این تیم اخراج شد. فولاد برای جانشینی منصوریان با محرم نویدکیا و دراگان اسکوچیچ مذاکرات مثبتی داشته است.

فولاد در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 4-0 در این دیدار خارج از خانه شکست خورد. فولاد پس از این شکست عنوان بدترین شروع تاریخ لیگ برتر تا هفته سوم که پیش تر در اختیار مس سرچمشه و استقلال رشت بود را از آن خود کرد!

آمار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد در سه دیدار فصل جدید، متحمل سه شکست متوالی شده است و با کسب صفر امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته است.

فولاد در خط حمله تنها یک گل به ثمر رسانده است. فولاد خوزستان در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع را در اختیار دارد، کریستوفرنت سنگربان اتریشی فولاد در فصل جدید موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

فولاد خوزستان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان پرسپولیس تهران در ورزشگاه فولاد ارنا است. هواداران فولاد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اولین سه امتیاز فصل را دشت کنند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

پرسپولیس تهران:

ترمز سرخپوشان کشیده شد!

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

سرانجام پرسپولیس پس از دوازده پیروزی متوالی متوقف شد و‌ شاگردان یحیی گل محمدی نتوانستند به رکورد بیشترین پیروزی در تاریخ لیگ برتر دست پیدا کنند. پرسپولیس همچنان با مشکل نبود مهاجم نوک تخصصی دست و‌ پنجه نرم میکند ‌و تنها 24 ساعت فرصت پیشروی مدیران این باشگاه برای مذاکره باقی مانده است، با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تنها میتواند به سراغ جذب بازیکنان آزاد و بی کیفیت برود!.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن اصفهان رفت و با نتیجه 1-1 متوقف شد، تنها گل پرسپولیس در این دیدار توسط گئورگی گولسیانی مدافع بلند قامت این تیم به ثمر رسیده است، در این دیدار سروش رفیعی نیز به اشتباه دروازه پرسپولیس را باز کرد تا ذوب اهن بدون شوت چارچوب به گل دست پیدا کند.!

آمار و ارقام پرسپولیس

پرسپولیس در فصل جاری سه دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 7 امتیاز شده است. پرسپولیس با هدایت بحیی گل محمدی دو پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. پرسپولیس در خط حمله تنها سه گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند نیز موفق به کسب دو کلین شیت در فصل جاری شده است و در این فصل از مهاجمان حریف گل نخورده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در چهارمین دیدار خود به مصاف فولاد در شهر خوزستان خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه ، به روند پیروزی های خود بازگردند.

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 4-4-2

کنت_کولیبالی_باهیا_نجاریان_حیدریه_باویه_کاندیدو_آبشک_شجاعی_منشا و محمد عباس زاده

غایبین

ساسان انصاری_توکلی

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_ریگی_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_امیری_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌امید عالیشاه

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم فولاد خوزستان 6 پیروزی و سهم پرسپولیس تهران نیز 10 پیروزی بوده است، 4 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس
P