پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس

ـــ‌ـــ‌ـــ‌ــ ــــــــــ ـــــــ ــــــــ

فولاد خوزستان:

نکونام مانع جهش بزرگ یحیی؟.

 

بازی های اخیر فولاد خوزستان

فولاد در این فصل نتوانست عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد، در شرایطی که بیشتر کارشناسان پیش از شروع مسابقات فولاد را یکی از مدعیان اصلی میدانستند اما به علت مصدومیت های پر تعداد فولاد از مدعیان ایگ عقب افتاد اما در ادامه لیگ نقش پررنگی در قهرمانی تیم های لیگ دارد.

فولاد در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و به تساوی 0-0 رضایت داد و رکورد شکست ناپذیری خود را به عدد شش رساند.!

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 16 بازی گذشته خود 4‌ پیروزی،9 تساوی و 3 شکست به دست اورده است و با 21 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

فولاد در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 13 گل دریافت کرده است، فولاد در هشت دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته میزبان پرسپولیس در خوزستان است، هواداران سایر تیم های مدعی لیگ برتر امیدوار هستند جواد نکونام به مانند بازی رفت پرسپولیس را متوقف کند تا رقابت قهرمانی همچنان داغ باقی بماند.

 

 

پرسپولیس تهران:

یحیی به دنبال پنجمین پیروزی متوالی در خوزستان.!

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

هواداران پرسپولیس در هفته های اخیر یکی از اماده ترین تیم های چند فصل اخیر خود را دنبال میکنند، پس از رفتن لوکادیا بسیاری از هواداران این تیم به ادامه مسابقات امید زیادی نداشتند اما یحیی گل محمدی به خوبی با استفاده از محمد عمری جای خالی لوکادیا را پر کرد و اجازه نداد تیمش از صدر جدول پایین تر بیاید.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب آهن رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی به پیروزی رسید تا فاصله خود را با رقبا بیشتر کند، تک گل پرسپولیس در این دیدار توسط امید عالیشاه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 10 پیروزی،5 تساوی و 1 شکست شده است و با 35 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 6 گل دریافت کرده است، علیرضا بیرانوند در 11 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف فولاد خوزستان  خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف خود را با رقبا در صدر جدول حفظ کنند و امیدوار تر از گذشته به قهرمانی در این فصل باشند.

 

 

ترکیب احتمالی فولاد 4-2-3-1

کنت_شاه‌عباسی_اقاسی_شیری_اقایی_دژاگه_پهلوان_بوحمدان_حزباوی_تورس و ساسان انصاری

غایبین

فرشید اسماعیلی_علیاری_قربانی

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_اسدبیگی_هنانوف_ترابی_سرلک_امیری_عالیشاه و محمد عمری

غایبین

علیرضا‌خدادا‌دی_سعیدصادقی(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 11 پیروزی و سهم فولاد خوزستان 5 پیروزی بوده است و 4 بازی با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولاد و پرسپولیس
P