پیش بازی دیدار فولام‌ و ‌آرسنال

پیش بازی دیدار فولام‌ و ‌آرسنال

زمان برگزاری:10/10/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: کراون استادیوم

داور مسابقه: پاتر بانکس

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس

فولام:

روز های بد از راه رسید!

پیش بازی دیدار فولام‌ و ‌آرسنال

بازی های اخیر فولام

فولام این فصل لیگ برتر انگلیس روز های پر نوسانی را سپری کرده است و بنظر میرسد هدف اصلی آنها بقا در لیگ برتر انگلیس است و با توجه به عملکرد این تیم بنظر میرسد آنها در لیگ برتر خواهند ماند. اوج درخشش فولام در فصل جاری حضور در یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس است و آنها در این مرحله باید به مصاف لیورپول بروند. فولام در سه هفته اخیر لیگ برتر انگلیس سه شکست پیاپی بدست اورده است و موفق به کسب امتیاز نشده است.

فولام در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد، فولام در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و برای سومین دیدار متوالی موفق به گلزنی نشد.

امار و ارقام فولام

فولام در 19 بازی این فصل خود موفق به کسب 6 پیروزی، 3 تساوی و 10 شکست شده است و با کسب 21 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.

فولام در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است، فولام در خط دفاع 34 گل دریافت کرده است و در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته میزبان آرسنال است، پیروزی در این دیدار میتواند فولام را از جع تیم های پایین جدول جدا کند، هواداران فولام امیدوارند شگفتی این هفته لیگ برتر را رقم بزنند و پس از سه شکست پیاپی یک پیروزی بدست آورند.

آرسنال:

کابوس از راه رسید

بازی های اخیر ارسنال

روز های سخت ارسنال از راه رسیده است و توپچی های لندن در پنج دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها تنها در یک دیدار پیروز شده اند و در دو مسابقه(لیگ برتر) شکست خورده اند. ارسنال به مانند فصل گذشته کریسمس را با صدرنشینی جشن گرفت اما نتایج ضعیف آنها صدر را تقدیم به رقبا کرده است.هواداران ارسنال نگران تکرار کابوس فصل گذشته هستند و بنظر میرسد در صورت تداوم نتایج ضعیف، آنها خیلی زودتر از فصل گذشته دستان خود را به نشانه تسلیم بالا خواهند برد!.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد! ارسنال در این دیدار عملکرد خوبی داشت اما درخشش آرئولا سنگربان فرانسوی تیم وستهام مانع گلزنی آنها شد.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 40 امتیاز در 19 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 12 پیروزی, 3 شکست و 4 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه چهارم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده و پس از لیورپول بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 7 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میهمان تیم فولام در ورزشگاه کاراون است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این فاصله خود با رقبا در صدر جدول را کاهش دهند!.

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_باسي_آدارابیو_روبینسون_‌کاستانیه_پالینها_هریسونرئاد_ایوبی_پریرا_خیمنز و هری ویلسون

غایبین

ترائوره_رئام_ویلیان(احتمالی)

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_تروسارد_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_پارتی_ویرا_تومیاسو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم فولام 2 پیروزی و سهم آرسنال نیز 12 پیروزی بوده است, 6 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 11 مسابقه اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، ارسنال شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P