پیش بازی دیدار فولام و آرسنال

پیش بازی دیدار فولام و آرسنال

پیش بازی دیدار فولام و آرسنال

ـــ‌ـــ ـــــ ــــــ ـــــ

فولام:

برای کسب سهمیه شگفتی لازم است!.

 

بازی های اخیر فولام

فولام با مارکو سیلوا سرمربی پرتغالی خود، برای کسب سهمیه اروپایی تلاش میکند و امیدوار هستند سهمیه لیگ کنفرانس یا لیگ اروپا را در پایان رقابت های لیگ به دست بیاورند اما شکست هفته گذشته این تیم کارشان را سخت کرده است و این هفته نیز کار دشواری در پیش دارند!. فولام در هشت دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و شرایط خوبی در انگلیس دارد.

فولام در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار جذاب شکست خورد، گلهای فولام توسط سولومون و کارلوس وینیسیوس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام فولام

فولام در 26 بازی این فصل خود موفق به کسب 11 پیروزی، 6 تساوی و 9 شکست شده است و با 39 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

فولام در خط حمله به رهبری الکساندر میترویچ 38 گل به ثمر رسانده است، فولام در خط دفاع 34 گل دریافت کرده است و در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته میزبان صدرنشین لیگ، آرسنال است، پیروزی در این دیدار میتواند هواداران فولام را به ادامه مسابقات برای کسب سهمیه رقابت های اروپایی امیدوار باقی نگه دارد، هواداران فولام امیدوارند شگفتی این هفته لیگ برتر را رقم بزنند.

 

 

آرسنال:

 هم قسم برای قهرمانی.

 

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های لندن هفته به هفته به قهرمانی در انگلیس نزدیک تر میشوند، پس از شکست مقابل منچستر سیتی میکل ارتتا به خوبی روحیه از دست رفته شاگردانش را برگرداند و 4 پیروزی متوالی در لیگ را جشن گرفتند تا همچنان شانس اول قهرمانی باشند،پیروزی در این هفته میتواند ارسنال را به رویای چندساله خود برساند و پس از ارسن ونگر اولین قهرمانی لیگ را با شاگرد سابق این مربی جشن بگیرند!.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف اسپورتینگ در لیگ اروپا رفت و با تساوی 2-2 در پرتغال متوقف شد،گلهای ارسنال توسط سالیبا و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 63 امتیاز در 26 بازی شده است که حاصل، 20 پیروزی، 3 تساوی و 3 شکست است، توپچی ها صدرنشین لیگ ‌برتر انگلیس هستند.

آرسنال در خط حمله 59 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 25 گل دریافت کرده، آرسنال در 11 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میهمان تیم فولام است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار پنجمین پیروزی متوالی خود را به دست بیاورند و فاصله خود را با منچسترسیتی حفظ کنند.

 

 

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_دیوپ_رئام_روبینسون_‌تته_لوکیچ_هریسون ‌رئاد_پریرا_ویلیان_سولومون و الکساندر میترویچ

غایبین

سوارز_کورزوا_پالینها_کبانو

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و نلسون

غایبین

الننی_ژسوس و تروسارد(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم, سهم فولام 2 پیروزی و سهم ارسنال نیز 13‌ پیروزی بوده است،5 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولام و آرسنال
P