پیش بازی دیدار فولام و لیورپول

پیش بازی دیدار فولام و لیورپول

زمان برگزاری2/2/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: کراون

داور مسابقه: پاوسون

هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس

فولام:

مارکو سیلوا، پرتغالی محبوب هواداران

پیش بازی دیدار فولام و لیورپول

بازی های اخیر فولام

پس از قهرمانی چمپیونزشیپ در سال 2022 مدیران فولام قرارداد مارکو سیلوا سرمربی 46 ساله و‌ پرتغالی خود را تمدید کرده‌اند و عملکرد خوب فولام در دو فصل گذشته لیگ برتر، مدیران فولام را مجدد به فکر تمدید قرارداد با سرمربی موفق خود انداخته است. مارکو سیلوا 135 مرتبه روی نیمکت فولام نشسته است و حاصل تلاش او 64 پیروزی، 24 تساوی و 47 شکست بوده است. فولام در فصل جاری بهترین گلزن خود را با رقم 55 میلیون دلار به فروش رسانده است، الکساندر میتروویچ راهی الهلال عربستان شد و بسیاری از هواداران فولام را نگران کرد، در طول فصل جای خالی میتروویچ حس نشده است و فولام با هدایت سیلوا به راحتی در لیگ برتر ماندگار شده است.

فولام در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام در لیگ برتر رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل فولام در این دیدار توسط آندراس پریرا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام فولام

فولام در 33 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 12 پیروزی، 6 تساوی و 15 شکست شده است و با کسب 42 امتیاز در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است.

فولام در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است، فولام در خط دفاع 51 گل دریافت کرده است و در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته میزبان تیم لیورپول در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران فولام امیدوار هستند با پیروزی در این هفته شگفتی هفته را رقم بزنند و شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند.

لیورپول:

تنها هدف؛ قهرمانی در لیگ!

بازی های اخیر لیورپول

هواداران لیورپول پس از قهرمانی در جام اتحادیه، با کسب چهارگانه در پایان فصل رویا پردازی میکردند اما حذف از جام حذفی و لیگ اروپا، هوادارا لیورپول را ناامید کرده است. لیورپول در فصل جاری لیگ برتر انکلیس، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و همچنان مدعی قهرمانی در پایان فصل است. حضور لیورپول در لیگ اروپا میتوانست برای لک لک ها پایان خوشی داشته باشد اما شکست سنگین و ناباورانه مقابل آتالانتا باعث حذف لیورپول در اروپا شده است. لیورپول در چهار مسابقه اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و این پیروزی نیز کمکی به لیورپول نکرده است!.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف آتالانتا در مسابقه برگشت لیگ اروپا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل لیورپول در این دیدار توسط محمد صلاح از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. لیورپول در مجموع مسابقه رفت و برگشت با نتیجه 3-1 شکست خورده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 71 امتیاز از 32 مسابقه خود به دست اورده است, 21 پیروزی 3 شکست و 8 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه سوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 72 گل به‌ ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 17 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 31‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و در رتبه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم فولام در ورزشگاه کراون است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، ناکامی های اخیر خود را فراموش کنند و شانس خود برای قهرمانی در لیگ برتر را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_باسي_آدارابیو_روبینسون_‌کاستانیه_پالینها_لوکیچ_ویلیان_پریرا_ایوبی‌ و رودریگو مونز

غایبین

ترائوره(احتمالی)

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_ارنولد_اندو_الیستر_سوبوسلای_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_کونور_دوآک

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم فولام 4 پیروزی و سهم لیورپول نیز 12 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 5 دیدار اخیر دو تیم لیورپول هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P