پیش بازی دیدار فولام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار فولام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار فولام و منچسترسیتی

____ ____ ___ ___ ____

فولام:

آماده برای کشیدن ترمز سیتیزن ها!.

 

 

بازی های اخیر فولام

عملکرد درخشان فولام پس از بازگشت به لیگ برتر هواداران این تیم‌ را امیدوار به کسب سهمیه اروپایی در فصل جاری کرده بود اما عمکرد ضعیف این تیم در ماه های اخیر این شانس را از آنها گرفت. فولام در ماه گذشت 5 شکست متوالی را تجربه کرد و شانس آنها برای سهمیه کم شد، فولام در سه هفته اخیر به شرایط خوب خود بازگشته است و دو پیروزی مهم نیز به دست اورده است.

فولام در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، فولام در طول 90 دقیقه تنها یک مرتبه اقدام به شوت زنی کرد و این ضربه نیز خارج از چارچوب بود.!

امار و ارقام فولام

فولام در 32 بازی این فصل خود موفق به کسب 13 پیروزی، 6 تساوی و 13 شکست شده است و با 45 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است.

فولام در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است، و در خط دفاع نیز 43 گل دریافت کرده است و در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته میزبان منچسترسیتی است، پیروزی در این دیدار میتواند هواداران فولام را به ادامه مسابقات برای کسب سهمیه رقابت های اروپایی امیدوار باقی نگه دارد، هواداران فولام امیدوارند شگفتی این هفته لیگ برتر را رقم بزنند و ترمز سیتی را بکشند.

 

 

منچسترسیتی:

نزدیک و نزدیک تر به قهرمانی.

 

 

بازی های اخیر منچستر سیتی

منچسترسیتی با عملکرد درخشان در ماه های اخیر موفق شد سرنوشت قهرمانی را از چنگ ارسنال خارج کند و حالا شانس اول قهرمانی در انگلیس است. سیتیزن ها در ماه اخیر موفق شدند با پیروزی مهم برابر بایرن به نیمه نهایی اروپا برسند و با شکست ارسنال یک قدمی صدر برسند!. منچستر سیتی در 7 دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده است و به فینال جام حذفی انگلیس نیز رسیده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال در لیگ برتر رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسید،گلهای سیتی توسط، استونس،هالند و دیبروینه(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 31 دیدار این فصل خود 23 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 73 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 82 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 29 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 10 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میهمان فولام است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و هشتمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند.

 

 

 

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_آدارابیو_رئام_روبینسون_‌تته_پالینها_هریسون ‌رئاد_پریرا_ویلیان_سولومون و دنیل جیمز

غایبین

الکساندر میترویچ

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_آکانجی_لاپورت_دیاز_استونس_الوارز_رودری_سیلوا_گوندوغان_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

آکه_دیبروینه(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم فولام 1 پیروزی و سهم منچسترسیتی 15 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولام و منچسترسیتی
P