پیش بازی دیدار فولام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار فولام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار فولام و منچستریونایتد

__ __ __ __ __ __

فولام:

رویای بر باد رفته در دقایق آخر

 

بازی های اخیر فولام

عملکرد خوب فولام در فصل جاری انتظارات را از این تیم بالا برده است، فولام فاصله زیادی با منطقه کسب سهمیه اروپایی ندارد و در هفته گذشته میتوانست یک امتیاز فوق العاده شیرین را به دست بیاورد اما در دقایق آخر با پنالتی ارلینگ هالند شکست خورد، فولام در این دیدار ابتدا عقب افتاد اما با پنالتی پریرا موفق شد بازی را به تساوی بکشاند اما در نهایت با نتیجه 2-1 شکست خورد.

امار و ارقام فولام

فولام در 14 بازی این فصل خود موفق به کسب 5 پیروزی، 4 تساوی و 5 شکست شده است و با 19 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

فولام در خط حمله به رهبری الکساندر میترویچ 23 گل به ثمر رسانده است، فولام در 12 بازی اخیر خود در لیگ برتر موفق شده است در 11 بازی گلزنی کند، فولام در خط دفاع آمار خوبی ندارد و 24 گل دریافت کرده است و تنها در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته به مصاف منچستریونایتد میرود و پیروزی در این دیدار میتواند فاصله فولام با این تیم را به عدد یک کاهش دهد و هواداران این تیم را به کسب سهمیه امیدوارتر کند.

 

منچستریونایتد

منچستر یونایتد
منچستر یونایتد

انتقام به سبک تن هاخ

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستر یونایتد با هدایت اریک تن هاخ موفق شد انتقام شکست های اخیر خود را از اونای امری بگیرد، منچستر یونایتد در اوایل هفته گذشته در رقابت های لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3-1 از استون ویلا شکست خورد اما در اواخر هفته گذشته موفق شد با حذف کردن استون ویلا از جام اتحادیه انتقام شکست خود را بگیرد و با نتیجه 4-2 این تیم را شکست دهد، گلهای منچستریونایتد در این دیدار توسط مارسیال،مکتومنیای_فرناندز و مارکوس رشفورد به ثمر رسید.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 13 بازی خود موفق به کسب 7 پیروزی، 4 شکست و 2 تساوی شده است و با 23 امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله امار خوبی ندارد و تنها 18 گل به ثمر رسانده است بهترین گازن این تیم رشفورد با 4 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 19 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 5 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در اخرین بازی خود پیش از مسابقات جام جهانی میهمان فولام است و هواداران این تیم امیدوارند با پیروزی تیمشان به مصاف تعطیلات و جام جهانی بروند.

 

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_بابی‌رید_رئام_روبینسون_عیسا‌دیوپ_پالینها_چالوبا_پریرا_ویلیان_ولیسون و الکساندر میترویچ

غایبین

کبانو_سولومون_میترویچ(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مارتینز_شاو_مالاسیا_اریکسن_کاسمیرو_رشفورد_سانچو_فرناندز و آنتونی مارسیال

غایبین

واران_دالوت_گرینوود_ویلیامس_انتونی(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 15 و سهم فولام تنها 2 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار فولام و منچستریونایتد
P