پیش بازی دیدار فیورنتینا‌ و اینتر

پیش بازی دیدار فیورنتینا‌ و اینتر

زمان برگزاری:8/11/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: آرتمیو فرانکی

داور مسابقه: آرلیانو

هفته بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا

فیورنتینا:

جذاب مثل ایتالیانو!

پیش بازی دیدار فیورنتینا‌ و اینتر

بازی های اخیر فیورنتینا

فیورنتینا در دو فصل گذاشته با هدایت وینچنزو ایتالیانو روز های خوبی را پشت سر گذاشته است و هواداران فیورنتینا امیدوار به خلق یک شگفتی بزرگ در فصل جاری هستند. فیورنتینا در دو فصل گذشته فرصت کسب سه قهرمانی را نیز داشته است اما در هر سه جام ناکام بوده است. هدف اول فیورنتینا در فصل جاری،کسب سهمیه لیگ اروپا است اما افت رم،ناپولی و لاتزیو فرصت فوق العاده ای پیش روی فیورنتینا گذاشته است تا آنها به مهم ترین تورنمنت باشگاهی در اروپا یعنی لیگ قهرمانان اروپا فکر کنند!

سرمربی پرسپولیس معرفی شد

فیورنتینا در اخرین دیدار خود به مصاف ناپولی در سوپرجام ایتالیا رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورده است. فیورنتینا در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رساند است،فیورنتینا در این دیدار یک ضربه پنالتی نیز هدر داده است.

امار و ارقام فیورنتینا

فیورنتینا در فصل جاری موفق به کسب 10 پیروزی،6 شکست و 4 تساوی شده است و با کسب 34 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

فیورنتینا در خط حمله 29 گل به ثمررسانده است، در خط دفاع نیز تیم فیورنتینا 21 گل دریافت کرده است. تراسیانو سنگربان ایتالیایی تیم فیورنتینا در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فیورنتینا در این هفته میزبان تیم مدعی اینتر در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران فیورنتینا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شگفتی هفته را رفم بزنند و خود را به رتبه چهارم برسانند.

اینتر میلان:

بازگشت قهرمانانه به ایتالیا

بازی های اخیر اینترمیلان

حضور اینتر در عربستان برای حضور در سوپرکاپ ایتالیا، صدر جدول را موقتا از افعی ها گرفته است اما یک جام قهرمانی به ویترین افتخارات باشگاه اضاف کرده است. قهرمانی اینتر در سوپرکاپ اسپانیا، اینزاگی را محبوب تر از گذشته میان هواداران اینتر کرده است. اینتر در فصل جاری یکی از بهترین فرم های خود در یک دهه اخیر را سپری میکند و سیمونه اینزاگی پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته، یک تیم قدرتمند تر تشکیل داده است و هواداران خود را امیدوار به قهرمانی در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا کرده است!.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف ناپولی در فینال سوپرکاپ ایتالیا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل اینتر در این دیدار توسط کاپیتان مارتینز در دقیقه 91 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل موفق به ثبت 16 پیروزی,1 شکست و 3 تساوی در کارنامه خود شده است و با کسب 51 امتیاز(دو دیدار کمتر) در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

اینتر در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله ایتالیا را در اختیار دارد. مارتینز با ثبت 18 گل در صدر جدول بهترین گلزنان اینتر و سری آ ایتالیا قرار گرفته است. اینتر در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. یان‌زومر سنگربان ملی پوش و سوئیسی اینتر در 12 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میهمان تیم فیورنتینا در ورزشگاه آرتومیو فرانکی است، هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شرایط خود در جدول را بهتر کنند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی فیورنتینا 4-2-3-1

تراسیانو_کایوده_میلینکویچ_مارتینز_پاریسی_بنونتورا_آرتور_دونکان_سوتیل_ایکونه و لوکاس بلتران

 غایبین

دودو_کاسترویلی_کوامه

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_پاوارد_آچربی_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

کوادرادو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم فیورنتینا 4 و سهم اینترمیلان نیز 11 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم، اینتر در سه مسابقه به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اینتر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P