پیش بازی دیدار‌ قطر و ایران

پیش بازی دیدار‌ قطر و ایران

زمان برگزاری:25/7/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: امان استادیوم

داور مسابقه: احمد یعقوب

فینال رقابت های تورنمنت چهارجانبه اردن

تیم ملی قطر:

عنابی پوشان بدنبال اولین جام با کیروش!

پیش بازی دیدار‌ قطر و ایران

بازی های اخیر تیم ملی قطر

پس از پایان جام جهانی، قطری ها به سراغ کارلوس کیروش سرمربی اسبق تیم ملی ایران رفتند و پیرمرد پرتغالی را جایگزین فلیکس سانچز اسپانیایی کردند. قطر با هدایت کارلوس کیروش در 9 دیدار به میدان رفته است و تنها در 3 دیدار به پیروزی رسیده، کیروش با تیم ملی قطر 4 شکست نیز تجربه کرده است تا پس از سال 2000 با عربستان، این بدترین شروع کیروش در ادوار مختلف باشد.

تیم ملی قطر در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی عراق رفت و با نتیجه 0-0 در طول وقت های قانونی متوقف شد اما درخشش سنگربان تیم ملی قطر در ضربات پنالتی، شاگردان کیروش را به فینال مسابقات اردن رساند.

آمار و ارقام تیم ملی قطر

تیم قطر در پنج دیدار اخیر خود، یک پیروزی، دو شکست و دو تساوی بدست اورده است، اخرین پیروزی قطر در وقت های قانونی پیروزی 1-0 مقابل تیم ملی مکزیک در چارچوب مسابقات کونکاکاف بوده است.

تیم ملی قطر در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی 7 گل دریافت کرده است، قطر در پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی قطر در فینال مسابقات چهارجانبه اردن به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. هواداران تیم ملی قطر امیدوار هستند با توجه به شناخت کارلوس کیروش از بازیکنان ایرانی به پیروزی برسند و قهرمان این جام شوند.

تیم ملی ایران:

روز های خوب قلعه نویی با یوزها ادامه دارد

بازی های اخیر تیم ملی ایران

تیم ملی ایران با هدایت امیرقلعه نویی روز های خوبی را پشت سر میگذارد و خود را برای جام ملت های اسیا اماده میکند. امیر قلعه نویی در 8 دیدار هدایت تیم ملی را برعهده کرفته است و حاصل تلاش بازیکنان و کادرفنی 7 پیروزی و 1 تساوی به ارمغان اورده است. تیم ملی ایران با امیرقلعه نویی در دو ماه گذشته موفق شد با شکست ازبکستان قهرمان مسابقه چهارجانبه شود و حالا شانس د‌ومین قهرمانی را نیز دارد.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی اردن رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای تیم ملی ایران در این دیدار توسط سردار ازمون،طارمی و مهرداد محمدی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب پنج پیروزی متوالی شده است. تیم ملی ایران در خط حمله 14 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در سه دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود در فیفا دی پیشرو، به مصاف تیم ملی قطر در فینال مسابقات جام اردن خواهد رفت. هواداران تیم ملی ایران امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار. دومین جام قهرمانی را با امیر قلعه نویی بدست اوردند.

ترکیب احتمالی تیم ملی قطر 4-5-1

برشام‌_سلمان_الراوی_احمدسهایل_همام‌احمد_ابدول‌عزیز‌حاتم_حسن‌‌الحیدوس_کریم‌ بودیف_احمد‌فتحی_اکرم‌عفیف و موئز ‌علی

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_پورعلی‌گنجی_کنعانی‌زادگان_حاج‌صفی_رضاییان_چشمی_عزت‌الهی_محبی_جهانبخش_آزمون و مهدی طارمی

غایبین

محرمی

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 5 پیروزی سهم ایران بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی قطر در سال های اخیر مقابل ایران به پیروزی نرسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی تیم ملی ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P