پیش بازی دیدار قطر‌ و فلسطین

پیش بازی دیدار قطر‌ و فلسطین

زمان برگزاری:9/11/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: البیت

داور مسابقه: نینگ ما

رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی قطر:

چراغ خاموش به سوی قهرمانی!

پیش بازی دیدار قطر‌ و فلسطین

بازی های اخیر تیم ملی قطر

تیم ملی قطر با هدایت تن تن مارکز عملکرد خوبی در جام ملت های اسیا از خود به ثبت رسانده است و خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کرده است. تیم ملی قطر در دوره گذشته نیز شانس زیادی برای قهرمانی نداشت اما جام قهرمانی را بدست اورد. پیش از شروع مسابقات جام ملت های اسیا، قطر پس از ژاپن،کره،ایران،استرالیا و عربستان شانس ششم قهرمانی توسط اوپتا معرفی شده بود اما نتایج خوب قطر در مرحله گروهی، در جدید ترین بروزرسانی اوپتا، به رتبه دوم صعود کرده است و پس از ژاپن شانس دوم قهرمانی به حساب می آید!.

تیم ملی قسر در اخرین دیدار خود به مصاف چین رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل قطر در این دیدار توسط حسن الهیدوس به زیبایی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی قطر

تیم قطر در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، سه پیروزی پیاپی بدست اورده است و به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شده است.

تیم ملی قطر در خط حمله با رهبری اکرم عفیف 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی گلی دریافت نکرده است. قطر در سه دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

عنابی پوشان خود را برای اولین دیدار در مرحله حذفی آماده میکنند، تیم ملی قطر در این مرحله جام ملت های اسیا به مصاف فلسطین در کشور خود خواهد رفت. هواداران قطر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی فلسطین:

آماده برای یک شگفتی بزرگ

بازی های اخیر تیم ملی فلسطین

فلسطین در جام ملت های آسیا یکی از شگفتی های جام لقب گرفته است و برخلاف پیشبینی ها خود را به مرحله حذفی رسانده است. لیگ کشور فلسطین به دلیل جنگ از مدت ها پیش تعطیل شده بود و بسیاری از بازیکنان این کشور که در لیگ داخلی خود فوتبال بازی میکردن از امادگی لازم دور بوده اند. فلسطین شکست سنگین در دیدار اول مقابل ایران را با نتایج خوب در دو مسابقه بعد جبران کرد و نتایج خوب آنها باعث شد بدون استرس به مرحله حذفی راه پیدا کنند.

فلسطین در اخرین دیدار خود به مصاف هنگ کنگ رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای فلسطین در این دیدار توسط زید قنبر و دباغ(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی فلسطین

تیم فلسطین با هدایت ماکرام دابوب سرمربی اهل مراکش خود، در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، یک پیروزی، یک تسایو و یک شکست بدست اورده است و به عنوان تیم برتر سوم راهی مرحله حذفی شده است.

جدایی ژاوی از بارسلونا در پایان فصل

تیم ملی فلسطین در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گلی دریافت کرده است. رامی همادا سنگربان اول تیم ملی فلسطین در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فلسطین در اولین مسابقه خود در مرحله حذفی به مصاف تیم ملی قطر در ورزشگاه البیت کشور قطر خواهد رفت. هواداران تیم ملی فلسطین امیدوار هستند با پیروزی برابر قطر میزبان، یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی قطر 4-3-3

برشام‌_سلمان_مندس_الراوی_محمدواد_ابدول‌عزیز‌حاتم_حسن‌‌الهیدوس_احمدفتحی_خالد‌محمد_اکرم‌عفیف و موئز ‌علی

غایبین

پدرو میگل

ترکیب تیم ملی فلسطین 4-3-3

همادا_محمد‌صالح‌_طرماتینی_سالدانا_ال‌باطار_عطاجابر_محمدرشید_ابوواردا_صیام_قنبر و اودای دباغ

غایبین:

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر دو دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، و هر دو دیدار با برتری تیم ملی قطر به پایان رسیده است. فلسطین در این دو دیدار موفق به گلزنی نشده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی قطر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P