پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:25/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: المپیکو

داور مسابقه: فرانسویس لتکسیر

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

لاتزیو ایتالیا:

جایی برای پرواز عقاب ها نیست!

پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و بایرن مونیخ

بازی های اخیر لاتزیو ایتالیا

عملکرد خوب لاتزیو در فصل گذاشته با هدایت مائوریتزیو ساری در فصل جاری ادامه پیدا نکرده است و نتایج ضعیف لاتزیو در فصل جاری شانس آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده را کاهش داده است. لاتزیو در پنج دیدار اخیر خود تنها در دو دیدار به پیروزی رسیده است و در جایگاه هفتم جدول سری آ ایتالیا قرار دارد. لاتزیو در لیگ قهرمانان عملکرد نسبتا بهتری از لیگ ایتالیا داشته است اما در حضور بزرگان فوتبال اروپا، جایی برای لاتزیو نیست!.

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف کالیاری در سری آ ایتالیا رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لاتزیو در این دیدار توسط ایموبیله،اندرسون و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لاتزیو ایتالیا

تیم لاتزیو در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است لاتزیو پس از اتلتیکو مادرید به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم لاتزیو در خط حمله به رهبری چیرو ایموبیله 7 گل به ثمر رسانده است. تیم لاتزیو در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. ایوان پراودل سنگربان شماره یک تیم لاتزیو که در این فصل لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده است، 2 کلین شیت نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

لاتزیو در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم بایرن مونیخ قدرتمند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران لاتزیو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و امیدهای خود برای صعود را افزایش دهند.!

بایرن مونیخ آلمان:

توخل در خطر اخراج

بازی های اخیر بایرن مونیخ آلمان

بایرن مونیخ برخلاف لیگ قهرمانان اروپا،شرایط خوبی در بوندسلیگا المان ندارد، توماس توخل سرمربی بایرن مونیخ در روز های اخیر با اخبار عجیبی مواجه شده است و بنظر میرسد با اولین شکست در لیگ قهرمانان اروپا، شغل خود را از دست خواهد داد. رسانه های کشور المان در روز های اخیر از ژوزه مورینیو سرمربی اسبق تیم رم به عنوان جانشین احتمالی توخل نام میبرند. بایرن مونیخ در پنج دیدار اخیر خود سه پیروزی و دو شکست بدست اورده است و پس از لورکوزن در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

پیشنهادات لوپتگی

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف بایرلورکوزن رفت و با نتیجه 3-0 شکست خورده است. بایرن مونیخ در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است!.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی و یک تساوی بدست اورده است و بدون شکست، بالاتر از کپنهاگن و منچستریونایتد به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم بایرن مونین در خط حمله به رهبری هری کین ستاره انگلیسی خود، 12 گل به ثمر رسانده است. بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارد. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم لاتزیو در ورزشگاه المپیک کشور ایتالیا است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپدیری خود در اروپا را حفظ کنند و کار خود را برای صعود در مسابقه برگشت را راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_فوئنتس_ماروسیچ_لازاری_البرتو_گوئندوزی_کاتالدی_ایساکسن_ ایموبیله و فلیپه اندرسون

غایبین

پاتریک_وسینو(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_کیم_گوئریرو_مازروبی_کیمیش_مولر_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_گنبری_سار_لایمر_کومان_دیویس

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر دو دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند و هردو دیدار با پیروزی تیم بایرن مونیخ به پایان رسیده است. بایرن مونیخ در مجموع رفت و برگشت 6-2 به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P