پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

زمان برگزاری:11/12/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: المپیکو

داور مسابقه: مارکو دی پلو

هفته بیست و هفتم رقابت های سری آ ایتالیا

لاتزیو:

ساری، مردود شد!

پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

بازی های اخیر لاتزیو

عقاب های پایتخت برخلاف فصل گذشته، نتایج خوبی در این فصل بدست نیاورده اند و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل اینده ندارند!. لاتزیو فصل را با شکست و تساوی های پیاپی اغاز کرد و در ادامه نتایج خوبی بدست اورد و هواداران خود را امیداوار کرد، در ماه اخیر لاتزیو مجدد به روند ضعیف خود بازگشته است و امید هواداران تنها لیگ قهرمانان اروپا است، لاتزیو در پنج دیدار اخیر خود در سری آ ایتالیا تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است. لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپا برخلاف سری آ عملکرد خوبی داشته است و پیروزی برابر بایرن مونیخ در دیدار رفت، هواداران را به خلق شگفتی امیدوار کرده است.

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف فیورنتینا رفته است و با نتیجه 2-1 شکست خورده است. تنها گل لاتزیو در این دیدار توسط آلبرتو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لاتزیو

لاتزیو در فصل جاری موفق به کسب 12 پیروزی،10 شکست و 4 تساوی شده است و با 40 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.!

لاتزیو در خط حمله 32 گل به ثمررسانده است، در خط دفاع نیز تیم لاتزیو 28 گل دریافت کرده است. ایوان پراودل سنگربان ایتالیایی تیم لاتزیو در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته میزبان تیم میلان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران لاتزیو امیدوار هستند از شرایط میزبانی خود استفاده کنند و یکی از رقبای مستقیم خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را شکست دهند تا فاصله خود با منطقه اروپایی را کاهش دهند!.

آث میلان:

پیولی؛ صدای هواداران را در اورده است!

بازی های اخیر اث میلان

نتایج سینوسی استفانو پیولی کاسه صبر هواداران میلان را لبریز کرده است و هواداران روسونری در فضای مجازی خواهان برکناری پیولی در پایان فصل و استخدام انتونی کونته هستند. میلان در سه هفته گذشته موفق به پیروزی نشده است و در دو مسابقه شکست خورده است. نتایج خوب میلان در ابتدای سال جدید، رتبه سوم جدول را برای آنها به ارمغان اورده است و اختلاف امتیاز خوبی با رقبا، برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارند اما در صورت تداوم نتایج ضعیف سهمیه لیگ قهرمانان آنها به خطر خواهد افتاد. نتایج ضعیف رم،اتالانتا،لاتزیو و ناپولی خبر خوبی برای استفانو پیولی و شاگردان در ماه های اخیر بوده است!.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف اتالانتا رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار موقف شده است. تنها گل میلان در این دیدار توسط لیائو به ثمر رسیده است. تیم میلان در سه مسابقه اخیر خود چهار ضربه پنالتی تقدیم رقبا کرده است!.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در 26 دیدار خود در سری آ ایتالیا،موفق به کسب 53 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است, 16 پیروزی, 5 تساوی و 5 شکست حاصل تلاش شاگردان استفانو پیولی در این فصل بوده است. میلان در خط حمله به رهبری ژیرو و رافائل لیائو 50 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر ایتالیا را در اختیار دارد. در خط دفاع تیم میلان 32 گل دریافت کرده است. تیم میلان در 9 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم میلان در یکی از جذاب ترین دیدار این هفته فوتبال ایتالیا، میهمان تیم لاتزیو در ورزشگاه المپیک شهر رم است. هواداران میلان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به روند خوب خود در لیگ بازگردند و فاصله خود با رقیب اصلی خود را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_فوئنتس_ماروسیچ_لازاری_البرتو_گوئندوزی_کاتالدی_ادرسون_زاکانی و چیرو ایموبیله

غایبین

پاتریک_ و روولا(احتمالی)

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_گابیا_مالک‌چاو_تئوهرناندز_کالابریا_عدلی_لوفتوس‌چیک_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

توموری_پوبگا_یوویچ

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم لاتزیو 5 و سهم میلان نیز 11 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در شش دیدار اخیر میلان تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی آث میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P