پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان

___ ___ ___ ___ ___

امیدواری عقاب ها برای کسب سهمیه

 

بازی های اخیر لاتزیو

لاتزیو در این فصل عملکرد خوبی با هدایت ساری داشته است و یکی از تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی در جدول است،حذف 15 امتیاز از یوونتوس امید عقاب هارا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا افزایش داده است و شاگردان مائوریزیو ساری دیگر فرصت اشتباه کردن ندارند.

لاتزیو در اخرین دیدار خود در جام حذفی ایتالیا به مصاف بولونیا رفت و موفق شد ب نتیجه 1-0 در این دیدار پیروز شود و به مرحله بعد صعود کند، تک گل لاتزیو توسط فیلیپه اندرسون به ثمر رسیده است.

آمارو ارقام لاتزیو

لاتزیو در 18 بازی خود در این فصل 10 پیروزی، 4 تساوی و 4 شکست با دست آورده است و با 34 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

لاتزیو در خط حمله خود 31 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم چیرو ایموبیله با 7 گل لقب گرفته است،لاتزیو در خط دفاعی 15 گل دریافت کرده است‌،لاتزیو در 10 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته میزبان میلان در شهر رم است، هواداران لاتزیو امیدوار هستند یکی از رقبای اصلی خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را در خانه شکست دهند و خود را به تیم های بالا نشین نزدیک کنند.

 

آث میلان:

خبری از روسونری درخشان نیست!.

 

بازی های اخیر اث میلان

مدافع عنوان قهرمانی در این فصل عملکرد‌ خوبی در سری آ نداشته است و پس از جام جهانی نتوانسته انتظارات هواداران را براوردت کند و هفته به هفته از قهرمانی و حتی کسب سهمیه دورتر میشود!.

تیم میلان پس از وقفه جام جهانی 8 دیدار شامل دوستانه،لیگ،حذفی و سوپر کاپ به میدان رفته است و تنها یک پیروزی به دست اورده است و در 5 دیدار شکست خورده است.

میلان در اخرین دیدار خود در سوپرکاپ ایتالیا به مصاف اینتر رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد و دست خالی کشور عربستان را ترک کرد.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 18 دیدار خود در این فصل موفق به کسب 38 امتیاز شده است که شامل 11 پیروزی 5 تساوی و 2 شکست میشود، شاگردان پیولی در رتبه سوم جدول قرار گرفته اند اما 12 امتیاز تا صدر جدول فاصله دارند!.

تیم میلان در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است،رافائل لیائو با 8 گل زده بهترین گلزن میلان در لیگ است. میلان در خط دفاع 20‌ گل دریافت کرده است و تنها در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

میلان در این هفته به مصاف لاتزیو میرود، هواداران میلان امیدوار هستند در این دیدار به پیروزی مهمی دست پیدا کنند تا رتبه خود را در جدول حفظ کنند و حاشیه امنیت خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشته باشند.

 

 

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پرودل_رومانیولی_پاتریچ_ماروسیچ_کاساله_ساویچ_کاتالدی_البرتو_زاکانی_پدرو و فیلیپه اندرسون

غایبین

ایموبیله_ماریو فنتس

 

 

ترکیب احتمالی میلان 4-2-3-1

تاتاروسانو_کالولو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_دیاز_سالمایکرز و ژیرو

غایبین

توره_فلورنزی_ماینان_ربیچ_زلاتان_کرانیچ

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم لاتزیو 5‌ و سهم میلان 10 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لاتزیو و میلان
P